ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 196

بزرگ‌ترین (فیلم ۲۰۰۹)

بزرگ‌ترین فیلمی تلویزیونی محصول سال ۲۰۰۹ و به کارگردانی شانا فست است. در این فیلم بازیگرانی همچون پیرس برازنان، سوزان ساراندون، کری مولیگان و مایکل شنون ایفای نقش کرده‌اند.

بزرگترین بازیکن

بزرگترین بازیکن فیلمی محصول سال ۱۹۹۵ و به کارگردانی اومش مهرا است. در این فیلم بازیگرانی همچون آکشی کومار، مامتا کولکارنی، موهنیش باهل، گلشن گروور، آنجانا ممتاز ایفای نقش کرده‌اند.این فیلم سومین قسمت از سری فیلم‌های بازیکن است.

بزرگترین داستان عالم

بزرگترین داستان عالم نام فیلمی به کارگردانی جرج استیونس محصول سال ۱۹۶۵ بر مبنای عهد جدید از کتاب مقدس در مورد زندگی عیسی مسیح از تولد تا صعود به آسمان است.

بزرگترین سرقت دارودسته ینسون

بزرگترین سرقت دارودستهٔ ینسون یک فیلم در ژانر کمدی است که در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به استلان اسکاشگورد، پتر هابر، برگیتا آندرسون، یان میبراند، بیورن گوستافسون، ویرون هولمبری، ایوون خالسکه و ماچئی کوزووفسکی اشاره کرد.

بزرگ‌دندان (فیلم)

"بزرگ‌دندان" ‎) فیلمی در ژانر ترسناک است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ال ساپینزا و مارک شپرد اشاره کرد.

بزرگراه (فیلم ۲۰۱۴)

بزرگراه فیلمی است محصول سال ۲۰۱۴ و به کارگردانی امتیاز علی است. در این فیلم بازیگرانی همچون راندیپ هودا، آلیا بات ایفای نقش کرده‌اند.

بزرگی (فیلم ۱۹۹۷)

بزرگی یا عظمت فیلمی محصول سال ۱۹۹۷ و به کارگردانی افضل خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون جیتندرا، سانجی دات، مادهوری دیکشیت، محسن حسن خان، پونام دیلون، سعید جعفری، شاکتی کاپور، آمریش پوری ، پارش راوال ایفای نقش کرده‌اند.

بزم جادوان (فیلم)

بزم جادوان یک فیلم درام تاریخی به کارگردانی پدرو اولئا است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. این فیلم در ۳۴مین دورهٔ جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به نمایش درآمد.

بزن به چاک (فیلم)

بزن به چاک فیلمی به کارگردانی گیلبرت پرت است که در سال ۱۹۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به هارولد لوید، ببه دنیلز و سمی بروکس اشاره کرد.

بزن قدش (فیلم)

بزن قدش یک فیلم کمدی ایتالیایی به کارگردانی پاسکواله فستا کامپانیله است که در سال ۱۹۸۰ منتشر شد. این فیلم با موفقیت چشمگیری مواجه شد و بیش از ۱۱ میلیارد لیره ایتالیا فروش داشت و نخستین فیلمی در ایتالیا بود که فروشش از مرز ۱۰ میلیارد لیره گذشت.

بزها (فیلم)

"بزها" ‎) فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی کریستوفر نیل است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به دیوید دوکاونی، ورا فارمیگا، گراهام فیلیپس، جاستین کرک، و کری راسل اشاره کرد.

بسترهای جداگانه

"حمید" که با همسرش "مهری" درگیری و اختلاف دارد، همسر و دخترش "مهتاب" را ترک می‌کند و به کافه می‌رود. "حمید" با رقاصه ای به نام "مینا" آشنا می‌شود که درصدد است او را در دام گروهی قاچاق چی به رهبری "احمد" گرفتار کند. "مهری" در نتیجهٔ بی اعتنایی "حم ...

بستگان (فیلم ۲۰۰۷)

بستگان فیلمی است محصول سال ۲۰۰۷ و به کارگردانی آنیل شارما است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، سانی دئول، بابی دئول، شیلپا شتی، کاترینا کایف، کیرون کهیر، دیویا دوتا، ویکتور بنرجی، جاوید شیخ، آرین وحید، راجندرا گوپتا ایفای نقش کرده‌اند.

بسته غیرمنتظره

بستهٔ غیرمنتظره یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی استنلی دانن است که در سال ۱۹۶۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به یول برینر، میتزی گلوریا، نوئل کاوارد و دنی گرین اشاره کرد.

بسیار حساس

بسیار حساس فیلمی در ژانر درام به کارگردانی مایکل دامیان است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به نیکلاس گالیتزین، کینان کمپا، جین سیمور، پل فریمن، و مایا مورگنشترن اشاره کرد.

بسیار دوست‌داشتنی

بسیار دوست‌داشتنی با نام اصلی پاکی درونی تو ، یک فیلم درام مراکشی-فرانسوی به کارگردانی نبیل عیوش است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و دربارهٔ روسپی‌گری در مراکش است. این فیلم در بخش دو هفته کارگردانان در جشنواره کن ۲۰۱۵ به‌نمایش درآمد. نمایش فیلم در مرا ...

بسیار شبیه عشق

بسیار شبیه عشق فیلمی محصول سال ۲۰۰۵ و به کارگردانی نایجل کول است. در این فیلم بازیگرانی همچون اشتون کوچر، آماندا پیت، کاترین هان، کل پن، الی لارتر، تارین منینگ، تایرن جوردانو، ایمی آکوئینو، گابریل مان، جرمی سیستو، مون بلودگود، سم پنکیک ایفای نقش ...

بسیار عالی

بسیار عالی یک فیلم درام و موزیکال بریتانیایی به کارگردانی مارک اونس است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مینی درایور، آنورین برنارد، اوون تیال، کیمبرلی نیکسون، جرج مکای و رابرت پیو اشاره کرد.

بسیار لذت‌بخش، کاملاً مرده

فیلیپ ارسن نیه‌بس ناوارو سیلوا کوشچینا کریس آورام آنابلا اینکنتررا فارلی گرنجر ایوانو استاچولی لوچانو روسی فمی بنوسی جسیکا دابلین بنیتو استفانلی آندرئا اسکوتی سیلوانو ترانکوئیلی

بسیار مخفی

بسیار مخفی یک فیلم اکشن-کمدی به کارگردانی تام وان و نویسندگی آلان لوب و استیون پرل است. در این فیلم مایلی سایرس، جرمی پیون و مایک اومالی به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم نخستین بار در ۷ دسامبر ۲۰۱۲ در بریتانیا منتشر شد و در ۵ فوریه ۲۰۱۳ به‌صورت فیلم ...

بشارت (فیلم)

بشارت یک فیلم در ژانر درام است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. این فیلم به کارگردانی آندراس جلس و بر اساس رمانی به نام تراژدی انسان از امره ماداچ ساخته شد.

بشارت به یک شهروند هزاره سوم

نیکی کریمی بیتا فرهی فرخ نعمتی هنگامه قاضیانی امید عشیری ساعد سهیلی در نقش برادر مقتول حمید فرخ‌نژاد خاطره اسدی مهدی احمدی شهرزاد کمال‌زاده امیرحسین آرمان

بشقاب پرنده (فیلم ۲۰۱۲)

یو.اف.او یا همان بشقاب پرنده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی دومینیک بارنز و تهیه‌کنندگی دومینیک بارنز، آدام داکین، تیم ماجور و اندی تامپسون محصول سال ۲۰۱۲ میلادی است.

بطری ساحلی

جیمی بافت در نقش جیمی متیو مک‌کانهی در نقش مونداگ اسنوپ داگ در نقش ری جونا هیل در نقش لوئیز آیلا فیشر در نقش مینی همسر مونداگ مارتین لارنس در نقش کاپیتان ویک زک افران در نقش فلیکر معتاد به ماری‌جوآنا

بطن سیاه رتیل

بطن سیاه رتیل با نام اصلیِ رتیلِ شکم‌سیاه یک فیلم جالوی ایتالیایی به کارگردانی پائولو کاوارا است که در سال ۱۹۷۱ منتشر شد.

بع لند

بَع بَع لند یک فیلم بدون‌کلام ۸ ساعته محصول سال ۲۰۱۷ است. این فیلم سناریو، بازیگر انسانی و ترکیب به‌خصوصی ندارد و فقط شامل تصاویر حرکت آهسته از تعدادی گوسفند است که در مزرعهٔ "لِیر مارنی لَمب" حوالی تیپتری در اسکس انگلستان زندگی می‌کنند. بَع بَع ...

بعد از باران

بعد از باران فیلمی به کارگردانی تاکاشی کوئیزومی است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آکیرا ترائو، میکو هارادا، تاتسویا ناکادای و هیساشی ایگاوا اشاره کرد.

بعد از برخورد ما

بعد از برخورد ما یک فیلم رمانتیک است که در سال ۲۰۲۰ و با کارگردانی راجر کامبل و بازی جوزفین لانگفورد و هیرو فاینس-تیفین منتشر شد. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم بعد از آن به‌شمار می‌رود و بر اساس داستانی با همین نام نوشته آنا تاد است. این اثر در اکتب ...

بعد از تو (فیلم ۱۹۹۲)

بعد از تو فیلمی محصول سال ۱۹۹۲ و به کارگردانی تاپان ساها است. در این فیلم بازیگرانی همچون پروسنجیت چاترجی و جوهی چاولا ایفای نقش کرده‌اند.

بعد از سکس

بعد از سکس فیلمی در ژانر کمدی-درام است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. فیلم در مورد چندین زوج است که پس از سکس با یکدیگر گفتگو می‌کنند.

بعد از ظهر (فیلم ۱۹۹۶)

بعد از ظهر فیلمی محصول سال ۱۹۹۶ و به کارگردانی اسماعیل شروف است. در این فیلم بازیگرانی همچون سلمان خان، مانیشا کویرالا، راهول روی ایفای نقش کرده‌اند.

بعد از ظهر گاوها

بعد از ظهر گاوها یک فیلم در ژانر درام به کارگردانی لادیسلائو وایدا است که در سال ۱۹۵۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ماریا آسکوئرینو اشاره کرد.

بعد از عروسی (فیلم ۲۰۰۶)

بعد از عروسی فیلمی محصول سال ۲۰۰۶ و به کارگردانی سوزان بیر است. در این فیلم بازیگرانی همچون مس میکلسن، سیسه بابد کنوسن، رولف لاسگورد، آستینه فیشر کریستنسن، مونا مالم ایفای نقش کرده‌اند. در سال ۲۰۱۹ فیلم آمریکایی بعد از عروسی ساخته شد که بازسازی ا ...

بعد از عروسی (فیلم ۲۰۱۹)

بعد از عروسی فیلمی محصول سال ۲۰۱۹ و به کارگردانی بارت فرویندلیش است. در این فیلم بازیگرانی همچون جولیان مور، میشل ویلیامز، بیلی کروداپ، ابی کوئین، ویل چیس ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم بازسازی فیلم دانمارکی بعد از عروسی محصول ۲۰۰۶ است.

بعد از مهمانی

بعد از مهمانی یک فیلم در ژانر کمدی است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شلی هنیگ، تیانا تایلور، اندی باکلی، و بلر آندروود اشاره کرد.

بعدازظهر پاییزی

بعدازظهر پاییزی یا طعم ماهی نوک‌دار فیلمی درام به کارگردانی یاسوجیرو ازو محصول سال ۱۹۶۲ است. از بازیگران آن می‌توان به چیشو ریو، ماریکو اوکادا، دایسوکه کاتو، هاروکو سوگیمورا، و شیما ایواشیتا اشاره کرد. بعدازظهر پاییزی آخرین فیلم ازو است و از بهتر ...

بکش!

بکش! فیلمی به کارگردانی کی‌هاچی اوکاموتو است که در سال ۱۹۶۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تاتسویا ناکادای، آکیرا کوبو و آتسو ناکامورا اشاره کرد.

بگذار آفتاب به داخل بتابد

بگذار آفتاب به داخل بتابد یا آفتاب زیبای درون یک فیلم درام بر اساس کتاب اجزای گُفتمان عشق رولان بارت به کارگردانی کلر دنی است. این فیلم به عنوان فیلم افتتاحیه بخش موازی دو هفته کارگردانان هفتادمین جشنواره فیلم کن انتخاب و به نمایش درآمد.

بگذار زندگی کند (فیلم)

بگذار زندگی کند فیلمی محصول سال ۱۹۹۰ و به کارگردانی راجش ستهی است. در این فیلم بازیگرانی همچون جکی شروف، سانجی دات، فرح، انوپم کهیر، آمریش پوری، شاکتی کاپور ایفای نقش کرده‌اند.

بگذار زندگی کنم

مهری ودادیان محبوبه بیات کیومرث ملک مطیعی مهین شهابی محمدرضا معجمی سارا صامت زهره امیری فخری خوروش احمد قدکچیان مهدی هاشمی افسانه بایگان پروین سلیمانی فرداد صفاخو

بگذار قلب بتپد

بگذار قلب بتپد فیلمی است محصول سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی زویا اختر است. در این فیلم بازیگرانی همچون آنیل کاپور، شفالی شاه، پریانکا چوپرا، رانویر سینگ، انوشکا شارما، فرهان اختر، زارینا وهاب، پارمیت ستهی ایفای نقش کرده‌اند.

بگو چی می‌خوای

بگو چی می‌خوای در وب‌گاه آل‌مووی بگو چی می‌خوای در باکس آفیس موجو بگو چی می‌خوای در راتن تومیتوز بگو چی می‌خوای در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb

بگو… عاشقم هستی

بگو… عاشقم هستی فیلمی هندی در سبک رمانتیک به کارگردانی راکیش روشن است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. در ابتدا کارینا کاپور به عنوان نقش اول زن و به جای آمیشا پاتل بازی کرد و تا روز اول، فیلمبرداری نیز انجام شد اما با دخالت مادر کارینا به دلیل مشکل با ر ...

بل آمی (فیلم ۱۹۳۹)

"بل آمی" یک فیلم به کارگردانی ویلی فرست است که در سال ۱۹۳۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اولگا چخووا، آیلز ورنر، ویلی فرست، و برونو زینر اشاره کرد.

بل کانتو (فیلم)

بل کانتو یا ترانه زیبا فیلمی محصول سال ۲۰۱۸ و به کارگردانی پال وایتز است. در این فیلم بازیگرانی همچون جولیان مور، کن واتانابه، سباستیان کخ، کریستوفر لمبرت، ریو کاسه، الکساندر کروپا و السا زیلبرشتاین ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم بر اساس رمان ترانه ...

بلا مافیا

بلا مافیا فیلم تلویزیونی است محصول سال ۱۹۹۷ به کارگردانی دیوید گرین. در این فیلم بازیگرانی همچون ونسا ردگریو، دنیس فارینا، ناستاسیا کینسکی، جنیفر تیلی، ایلیانا داگلاس، جیمز مارسدن، جینا فیلیپس، ریچارد پورتنو، فرانکو نرو، پیتر بوگدانوویچ و تونی لو ...

بلادشات

بلادشات فیلمی در ژانر ابرقهرمانی به کارگردانی دیو ویلسون است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط جف وادلو و اریک هیزرر بر اساس شخصیتی به همین نام از انتشارات ولیانت کامیکس به رشته تحریر درآمده است. از بازیگران آن می‌توان به وین دیزل، ...

بلال: نژاد جدید قهرمان

بلال: نژاد جدید قهرمان یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای سه‌بعدی ماجراجویی اکشن محصول سال ۲۰۱۵ است. این فیلم به کارگردانی مشترک خرم اچ علوی و ایمن جمال می‌باشد.

بلامی

بلامی -در ایالات متحده با نام بازرس بلامی شناخته شده است؛- فیلمی در ژانر جنایی به کارگردانی کلود شابرول و بازی ژرار دوپاردیو است که در سال ۲۰۰۹ میلادی منتشر شد.

بلاندی (فیلم ۱۹۳۸)

"بلاندی" یک فیلم است که در سال ۱۹۳۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پنی سینگلتون، آرتور لیک، ریتا هیورث، و جان کوالن اشاره کرد.