ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 204

به نام پادشاه ۳: آخرین مأموریت

به نام پادشاه ۳: آخرین مأموریت فیلمی در ژانر فانتزی و ماجراجویی به کارگردانی اووه بول است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به دامینیک پرسل اشاره کرد.

به نام پدر (فیلم ۱۳۸۴)

به نام پدر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌کیا و محصول سال ۱۳۸۴ است. موضوع این فیلم دربارهٔ سال‌های پس از جنگ ایران و عراق و عوارض مادی و عاطفی آن است.

به نام تو

"به نام تو" یا فقط به خاطر تو یک فیلم درام، رمانتیک و عاشقانه هندی است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به سلمان خان و بومیکا چاولا اشاره کرد.

به نام سرزمین پدری

Viktor Kulakov Boris Poslavsky - Verner Aleksandra Danilova Olga Zhiznyeva - Mariya Kharitonovna Ivan Klyukvin Yelena Tyapkina - Safonova Vladimir Gribkov Aleksandr Rumnyov Mariya Pastukhova - Valya Fyodor Kurikhin - Vasin Pyotr Alejnikov - Ilyn ...

به نام وعده

به نام وعده فیلمی محصول سال ۱۹۷۸ و به کارگردانی رامش بهل است. در این فیلم بازیگرانی همچون آمیتاب باچان، راکهی گولزار، راندهیر کاپور، نیتو سینگ، امجد خان ایفای نقش کرده‌اند.

به نظر می‌رسد (فیلم)

به نظر می‌رسد فیلمی محصول سال ۲۰۱۴ و به کارگردانی ساجد خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون رام کاپور، سیف علی خان، ریتیش دشموک، بیپاشا باسو، اشا گوپتا، تمنا باتیا، ساتیش شاه، چانکی پاندی، سورش منون ایفای نقش کرده‌اند.

به نیویورک خوش آمدید (فیلم ۲۰۱۸)

به نیویورک خوش آمدید فیلمی است محصول سال ۲۰۱۸ و به کارگردانی چاکری تولتی است. در این فیلم بازیگرانی همچون دیلجیت دوسانجه، سوناکشی سینها، کاران جوهر، ریتیش دشموک، لارا دوتا، بومان ایرانی، سوشانت سینگ راجپوت، آدیتیا روی کاپور ایفای نقش کرده‌اند.

به همراه برد در قطب جنوب

"به همراه برد در قطب جنوب" فیلمی در ژانر مستند است که در سال ۱۹۳۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ریچارد برد اشاره کرد.

به همسرم جواب نده

به همسرم جواب نده یک فیلم سینمایی هندی تولید سال ۱۹۹۴ است ولی در سال ۲۰۰۴ و پس از ۱۰ سال اکران شد و شکست تجاری سهمگینی در گیشه داشت. این فیلم به کارگردانی پانکوج پاراشار با بازی آکشی کومار، سری دوی، گلشن گروور، انوپم کهیر، جانی لور، لاکسیمیکانت ب ...

به همین خیال باش!

به همین خیال باش! فیلمی به کارگردانی "اِد هارکر" است که مابین سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۰ به شیوهٔ ۱۶ میلی‌متری ساخته شد و در سال ۱۹۸۱ میلادی در "جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم مونترآل" به نمایش درآمد. این فیلم که در سال ۱۹۸۴ به صورت ۳۵ میلی‌متری درآمد و دربا ...

به همین سادگی (فیلم)

به همین سادگی یک فیلم سینمایی ایرانی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی در سال ۱۳۸۶ است. به همین سادگی به عنوان بهترین فیلم بیست و ششم جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سال ۱۳۸۶ معرفی شد.

به هندوستان قسم

"به هندوستان قسم" یک فیلم هندی است که در سال ۱۹۷۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به امجد خان، راج کومار، و آمریش پاری اشاره کرد.

به هیچ‌کس نگو

به هیچکس نگو فیلمی فرانسوی در سبک دلهره‌آور به کارگردانی گیوم کنه است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام نوشته هارلن کوبن است و کنه و فیلیپ لوفور نگارش فیلمنامه را عهده دار بودند. این اثر در مراسم جایزه سزار ۲۰۰۷ در فرانس ...

به یاد داشته باشید به خیرگی

به یاد داشته باشید به خیرگی یا زیبای معمولی فیلمی محصول سال ۲۰۰۷ و به کارگردانی جس مانافورت است. در این فیلم بازیگرانی همچون امبر هرد، کاترینا بیگن، ملونی دیاز، لیتون میستر، الکسا وگا، مارنت پترسون، بری لارسون، ویسلی جاناتان، آئورا هیملستین، کریس ...

بهار (فیلم ۱۳۶۴)

بهار فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابوالفضل جلیلی و تهیه‌کنندگی ناصر پزشکی ساخته سال ۱۳۶۴ است. این فیلم در چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر برنده جایزه ویژه هیئت داوران بهترین فیلم و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نوجوان شده‌است.

بهار (فیلم ۱۹۴۲)

بهار فیلمی محصول سال ۱۹۴۲ و به کارگردانی آمیا چاکراوارتی است. در این فیلم بازیگرانی همچون ممتاز شانتی، مدهوبالا، اولهاس، کانو روی و استر ویکتوریا آبراهام ایفای نقش کرده‌اند.

بهار (فیلم ۱۹۵۱)

بهار یک فیلم در ژانر عاشقانه و کمدی دلهره‌آور به کارگردانی ام.وی. رامان است که در سال ۷۲۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویجینتی مالا، پران، و اوم پراکاش اشاره کرد.

بهار در پاییز

پدر و مادر چهار برادر در بمباران شهرستان کشته می‌شوند و هیچ اثری از جنازه‌شان بدست نمی‌آید. چهار پسر آن‌ها، هادی کارگردان سینما، جعفر پزشک، حسن مهندس و جلال دلال راهی شهر زادگاهشان شده و در آنجا با خانهٔ ویران شده‌شان روبرو می‌شوند. پدر به تناوب ...

بهار رمی خانم استون (فیلم ۱۹۶۱)

بهار رُمی خانم استون فیلمی بریتانیایی در سبک ملودرام است که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویوین لی، وارن بیتی، لوته لنیا، جیل سنت جان، و کورال براون اشاره کرد.

بهار هنوز هم فرا می‌رسد

بهار هنوز هم فرا می‌رسد فیلمی محصول سال ۱۹۶۶ و به کارگردانی شاهد لطیف است. در این فیلم بازیگرانی همچون مالا سینها، درمندرا، تانوجا، دون ورما، رحمان ایفای نقش کرده‌اند.

بهبودی هفته

بهبودی هفته یا اخاذی فیلمی محصول سال ۱۹۹۸ و به کارگردانی دیپاک بالراج ویج است. در این فیلم بازیگرانی همچون جکی شروف، آدیتای پانچولی، ایوب خان، مادهو، سادیکا رانداوا، گلشن گروور، لاکسیمیکانت برد ایفای نقش کرده‌اند.

بهت (فیلم)

زوجی از قشر متوسط ایران امروز، پس از ۲۰ سال فراق اکنون که همدیگر را یافته‌اند برای تحکیم این عشق، سرنوشت بچه‌هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می‌زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر ۲ خانواده است.

بهتر از شکلات

بهتر از شکلات فیلمی محصول سال ۱۹۹۹ و به کارگردانی آن ولر است. در این فیلم بازیگرانی همچون کارین دوایر، کریستینا کوکس، پیتر اوتربریج، ان-مری مک‌دانلد، ماریا دلور، کوین ماندی، جی برازائو ایفای نقش کرده‌اند.

بهترم (فیلم)

بهترم یک فیلم در ژانر کمدی به کارگردانی ژان-پیر آمریس است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اریک الموسنینو و فرانسوا برلئان اشاره کرد.

بهترین بابای دنیا

محمود شمس رئیس پلیس اصغر خندان گانگستر شماره۲ ستاره پسیانی فرهاد خان محمدی پدر چاق رفیع مددکار گانگستر شماره۳ باران کوثری سارا حسن عباسی امید آهنگر سهراب شاهین قربانی پیمان الهی مهری ودادیان مادر بزرگ شاهرخ قربانی رحیم متین گانگستر شماره۴ مهدی ها ...

بهترین بلوز

بهترین بلوز فیلمی است محصول سال ۱۹۹۰ و به کارگردانی اسپایک لی است. در این فیلم بازیگرانی همچون دنزل واشینگتن، اسپایک لی، وسلی اسنایپس، جیانکارلو اسپوزیتو، رابین هریس، جوئی لی، بیل نون، جان تورتورو، دیک آنتونی ویلیامز، سیندا ویلیامز، ساموئل ال. جک ...

بهترین بهترین‌ها ۲

در مسابقات غیرقانونی هنرهای رزمی، "تراویس بریکلی" پس از شکست خوردن از استاد شرور هنرهای رزمی "بریکوس" توسط او کشته می‌شود. "والتر گریدی" پسر بهتری دوست او "الکس" شاهد به قتل رسیدن او می‌شود. "الکس" و همکارش "تامی لی" با خود عهد می‌بندند انتقام مر ...

بهترین بهترین‌ها ۳: هیچ راه بازگشتی نیست

بهترین بهترین‌ها ۳: هیچ راه بازگشتی نیست فیلمی در ژانر اکشن و رزمی به کارگردانی فیلیپ ری است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به فیلیپ ری و جینا گرشان اشاره کرد.

بهترین بهترین‌ها ۴: بدون هشدار

بهترین بهترین‌ها ۴: بدون هشدار فیلمی در ژانر اکشن و رزمی به کارگردانی فیلیپ ری است که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ارنی هادسون اشاره کرد.

بهترین چیز بعدی

بهترین چیز بعدی فیلمی محصول سال ۲۰۰۰ و به کارگردانی جان شلزینجر است. در این فیلم بازیگرانی همچون روپرت اورت، مدونا، بنجامین برت، میشل وارتان، یوزف زومر، لین ردگریو، نیل پاتریک هریس، ایلیانا داگلاس، مارک ولی، سوزان کرول، استیسی ادواردز، لیندا لارک ...

بهترین دفاع

بهترین دفاع فیلمی کمدی به کارگردانی ویلارد هویک و نویسندگی ویلارد هویک و گلوریا کتز و تهیه‌کنندگی گلوریا کتز محصول سال ۱۹۸۴ میلادی است.

بهترین دوران جوانی

بهترین دوران جوانی فیلمی در ژانر درام به کارگردانی مارکو تولیو جوردانا است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به سونیا برگاماسکو، جووانی شیفونی و یاسمینه ترینکا اشاره کرد. این فیلم در جشنواره فیلم کن ۲۰۰۳ برندهٔ جایزه برای کارهای نو ...

بهترین دوست (فیلم)

بهترین دوست یا دوست جانی فیلمی محصول سال ۱۹۸۳ و به کارگردانی کی. راگاوندرا رائو است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، جیتندرا، سری دوی، پروین بابی، قادرخان، امجد خان، شاکتی کاپور، آسرانی ایفای نقش کرده‌اند.

بهترین دوست من

بهترین دوست اهریمنی من فیلمی در ژانر مستند به کارگردانی ورنر هرتسوک است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. هرتسوک در این فیلم به رابطه خود با کلاوس کینسکی و ماجراهایی که این بازیگر با رفتار عجیبش با دیگران داشته، می‌پردازد.

بهترین دوست من (فیلم ۲۰۰۱)

بهترین دوست من یک فیلم در ژانر کمدی به کارگردانی یورگوس لانتیموس است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این فیلم یک کمدی سوررئالیستی درباره دروغ، دوستی، عشق و بی نظمی است.

بهترین زمان (فیلم)

بهترین زمان فیلمی کمدی محصول سال ۱۹۸۶ به کارگردانی راجر اسپاتیس‌وود است. در این فیلم بازیگرانی همچون رابین ویلیامز، کرت راسل، پاملا رید، هالی پالانس، دونالد موفات، مارگارت ویتون، ام امت والش، دونووان اسکات، آر. جی. آرمسترانگ، کارل بالانتینه، کاتل ...

بهترین سال‌های یک زندگی

بهترین سالهای یک زندگی فیلمی در ژانر درام به کارگردانی کلود لولوش محصول کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹ می‌باشد. این فیلم ادامه فیلم یک مرد و یک زن همین کارگردان است که در سال ۱۹۶۶ برنده نخل طلا جشنواره کن شد. این فیلم در خارج از رقابت هفتاد و دومین جشنو ...

بهترین طرح‌های ارائه شده

بهترین طرح‌های ارائه شده فیلمی محصول سال ۱۹۹۳ و به کارگردانی مایک بارکر است. در این فیلم بازیگرانی همچون ریس ویترسپون، آلساندرو نیوولا، جاش برولین، ترنس هاوارد و جامی مارش ایفای نقش کرده‌اند.

بهترین مرد (فیلم ۱۹۶۴)

جین ریموند بلوسوم راک هنری فوندا کوین مک‌کارتی ویلیام "بیل" هنری ریچارد آرلن مارگارت لیتون ماهالیا جکسون شلی برمن لی تریسی جورج فورث ادی آدامز جین روث کلیف رابرتسون پنی سینگلتون آن سوترن

بهترین مردان

بهترین مردان فیلمی محصول سال ۱۹۹۷ و به کارگردانی تامرا دیویس است. در این فیلم بازیگرانی همچون رادین کاین، اندی دیک، شان پاتریک فلانری، لوک ویلسون، میچل وایتفیلد، درو بریمور، فرد وارد، ریموند جی. بری، براد دوریف ایفای نقش کرده‌اند.

بهترین نیات

بهترین نیات فیلمی به کارگردانی بیله آگوست است که در سال ۱۹۹۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ماکس فون سیدو اشاره کرد. این فیلم در جشنواره فیلم کن ۱۹۹۲ توانست نخل طلا جشنواره را از آن خود کند و در همان جشنواره پرنیلا آگوست به عنوان بهترین هنرپ ...

بهترین‌های بروکلین

بهترین‌های بروکلین فیلمی محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا به کارگردانی آنتونی فوکوآ است.در این فیلم بازیگرانی همچون ریچارد گی‌یر، دان چیدل ، وسلی اسنایپس ، ایتن هاک ، وینسنت دن آفریو ، لیلی تیلور ، شانون کین ، ویل پاتون ، الن بارکین ، جسی ویلیامز و راکوئل ک ...

به‌دام‌افتاده (فیلم ۲۰۰۲)

به‌دام‌افتاده فیلمی محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی لوئیز مندوکی است. در این فیلم بازیگرانی همچون شارلیز ترون، کورتنی لاو، استوارت توانسند، کوین بیکن، داکوتا فانینگ، پروییت تیلور وینس، کالین کمپ، گری چاک، جودی مارکل و اندرو آیرلی ایفای نقش کرده‌اند.

به‌دام‌افتاده در بهشت

به‌دام‌افتاده در بهشت یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر کمدی محصول سال ۱۹۹۴ و به کارگردانی جورج گالو است. در این فیلم بازیگرانی همچون نیکلاس کیج، جان لاویتس، دانا کاروی، مدشن امیک، فلورنس استنلی، دونالد موفات، آنجلا پاتون، جان اشتون، شان مک‌کان، ر ...

بهرام شیردل (فیلم)

جهانگیر جهانگیری شعبان شهری محمد عبدی رحیمی عباسی شکوه رضا بیک ایمانوردی یوری منوچهر اخضرپور رمضان شهری فرانک میرقهاری شهلا ریاحی علی اکبر مهدوی فر مهری مهرنیا

به‌زودی

به‌زودی فیلمی در ژانر علمی–تخیلی محصول بریتانیا به کارگردانی اندرو نیکول است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کلایو اوون و آماندا سایفرد اشاره کرد.

به‌سوی رؤیا

به‌سوی رؤیا فیلمی ژاپنی در سبک کمدی سیاه و درام است که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جو اوداگیری اشاره کرد.

به‌سوی ستارگان

به‌سوی ستارگان فیلمی آمریکایی در ژانر حماسی و علمی-تخیلی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی، و نویسندگیِ مشترکِ جیمز گری است که فاکس قرن بیستم در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر کرد. از بازیگران آن می‌توان به برد پیت، تامی لی جونز، روث نگا، لیو تایلر و دونالد ساترلن ...

به‌سوی طوفان

به‌سوی طوفان فیلمی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۴ به نویسندگی جان سوئتنام و کارگردانی استیون کوآل است. در این فیلم بازیگرانی همچون ریچارد آرمیتاژ، سارا وین کالیز، مت والش، آرلن اسکارپتا و نیتن کرس ایفای نقش می‌کنند. به سوی طوفان در ۸ اوت ۲۰۱۴ اکران شد.

به‌سوی غرب (فیلم ۱۹۹۲)

به سوی غرب فیلمی ایرلندی به کارگردانی مایک نیوول است که در سال ۱۹۹۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به گابریل بیرن، الن بارکین، دیوید کلی، برندن گلیسون و کالم مینی اشاره کرد.