ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 214

دوست‌داشتنی‌تر از این نبودی

دوست‌داشتنی‌تر از این نبودی فیلمی آمریکایی در سبک کمدی رمانتیک و موزیکال به کارگردانی ویلیام ای. سایتر است که در سال ۱۹۴۲ منتشر شد.

دوست‌دختر (فیلم ۱۹۸۸)

"دوست‌دختر" یک فیلم آرژانتین-آلمان به کارگردانی Jeanine Meerapfel است که در سال ۱۹۸۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به لیو اولمان اشاره کرد.

دوست‌دختر (فیلم ۲۰۰۴)

"دوست‌دختر" ‎) یک فیلم به کارگردانی کاران رازدان است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آمریتا ارورا، ایشا کوپیکار، آشیش چادهاری اشاره کرد.

دوست‌دختر (فیلم ۲۰۱۰)

"دوست‌دختر" ‎) یک فیلم است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شنون وودوارد، جکسون رادبون، و آماندا پلامر اشاره کرد.

دوست‌دختر جدید (فیلم)

دوست‌دختر جدید فیلمی محصول سال ۲۰۱۰ و به کارگردانی فرانسوا اوزون است. در این فیلم بازیگرانی همچون رومن دوریس، آنائیس دموستیه، رافائل پرسونناز، اورور کلمان، ایسالد له بسکو و زیتا هانروت ایفای نقش کرده‌اند.

دوست‌دختر خارق‌العاده سابق من

دوست‌دختر خارق‌العاده سابق من فیلمی محصول سال ۲۰۰۶ و به کارگردانی ایوان رایتمن است. در این فیلم بازیگرانی همچون لوک ویلسون، اوما تورمن، آنا فاریس، ادی ایزارد، رین ویلسون، واندا سایکس، استلیو ساوانته، آنا فاریس و مارک کونسلوس ایفای نقش کرده‌اند.

دوست‌دختر رفیقم (فیلم ۱۹۸۳)

دوست‌دختر رفیقم فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی برتران بلیه است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ایزابل هوپر و کولیش اشاره کرد.

دوست‌دختر نصفه‌نیمه

دوست‌دختر نصفه نیمه فیلمی محصول سال ۲۰۱۷ و به کارگردانی موهیت سوری است. در این فیلم بازیگرانی همچون آرجون کاپور، شرادها کاپور، سیما بیسواس، ریا چاکرابورتی ایفای نقش کرده‌اند.

دوست‌دختری از جهنم

دوست‌دختری از جهنم فیلمی ۱۰۷ دقیقه‌ای به کارگردانی دنیل م. پترسن با بازی دانا آشبروک محصول کشور ایالات متحده آمریکا است.

دوستم دارد… دوستم ندارد (فیلم)

دوستم دارد… دوستم ندارد فیلمی در ژانر کمدی سیاه محصول سال ۲۰۰۳ فرانسه و به کارگردانی لتیسیا کلمبانی است. در این فیلم بازیگرانی همچون اودره توتو، ساموئل له بیهان، ایزابل کاره، کلمان سیبونی، سوفی گیلمان ایفای نقش کرده‌اند.

دوستی (فیلم ۱۹۸۱)

دوستی فیلمی محصول سال ۱۹۸۱ و به کارگردانی راکش کومار است. در این فیلم بازیگرانی همچون آمیتاب باچان، امجد خان، نیتو سینگ، تانوجا، قادرخان، رانجیت ایفای نقش کرده‌اند. آمیتاب باچان در زمان ایفای نقش در این فیلم، تنها ۳۹ سال سن داشت. ساخت موسیقی این ...

دوستی (فیلم ۱۹۹۵)

دوستی فیلمی محصول سال ۱۹۹۵ و به کارگردانی دیوید داوان است. در این فیلم بازیگرانی همچون ریشی کاپور، مادهوری دیکشیت، راج بابار، قادرخان، شاکتی کاپور، هیمانی شیوپوری ایفای نقش کرده‌اند.

دوستی با دشمن

دوستی با دشمن فیلمی محصول سال ۱۹۹۶ و به کارگردانی مگان سیمپسون هوبرمن است. در این فیلم بازیگرانی همچون گای پیرس، کلاودیا کاروان، جان هاوارد و مت دی ایفای نقش کرده‌اند.

دوستی دشمنی

دوستی دشمنی فیلمی محصول سال ۱۹۸۶ و به کارگردانی تاتیننی راما رائو است. در این فیلم بازیگرانی همچون جیتندرا، راجینیکانت، ریشی کاپور، کیم کاتکار، پونام دیلون، بهانوپریا، آمریش پوری، پران، پریم چوپرا، قادرخان، شاکتی کاپور و آسرانی ایفای نقش کرده‌اند.

دوستی معمولی

زمانی که کریس برای کریسمس به محل زندگی کودکی اش برمیگردد، به طرز اتفاقی با عشق دوران دبیرستانش یعنی جیمی که در آن زمان بهترین دوستش هم بود برخورد می‌کند، همان جیمی ای که با ردکردن کریس و خواستن فقط "دوستی معمولی" با او باعث شد که کریس به شخصی که ...

دوستی: دوستان همیشگی

دوستی: دوستان همیشگی فیلمی محصول سال ۲۰۰۵ و به کارگردانی سونیل دارشان است. در این فیلم بازیگرانی همچون آکشی کومار، کارینا کاپور، بابی دیول، لارا دوتا، جوهی چاولا، کیران کومار، لیلیت دوبی، شرلین چوپرا، شاکتی کاپور، کاریشما تانا، ماهش تاکور ایفای ن ...

دوش (فیلم)

دوش یک فیلم چینی در سبک کمدی به کارگردانی ژانگ یانگ است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. این فیلم در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۱۹۹۹ در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو شرکت کرده و جایزهٔ فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم را به خود اختصاص داد.

دوشنبه (فیلم)

دوشنبه فیلمی به کارگردانی سبو است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به یاسوکو ماتسویوکی، ماسانوبو آندو و نائومی نیشیدا اشاره کرد.

دوشنبه‌ها در آفتاب

دوشنبه‌ها در آفتاب فیلمی در ژانر درام به کارگردانی فرناندو لئون د آرانوا است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به خاویر باردم، لوئیس تسار، خوزه آنخل اگیدو، و فرناندو تخه‌رو اشاره کرد. فیلم تصویرگر بیکاری تعدادی مرد در نزدیکی یک بارا ...

دوشیزه (فیلم ۱۳۸۱)

نورا هاشمی آزیتا خرمی شاه علی سرخانی فرشید زارعی‌فرد مینا میربها علی جعفری زیبا بروفه فلور اصغری لیدا محمودی جمشید باغبانی منوچهر هادی مهریا ذاکری اکبر هنرمند میثم یوسفی بنفشه نجاتی علیرضا علیا فتحعلی اویسی فقیهه سلطانی حمیدرضا جعفری ناصر فروغ مح ...

دوشیزه (فیلم ۲۰۱۸)

دوشیزه فیلمی در ژانر وسترن و کمدی-درام است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به رابرت پتینسون و میا واشیکوفسکا اشاره کرد.

دوشیزه اروپا (فیلم ۱۹۳۰)

دوشیزهٔ اروپا یک فیلم رمانتیک به کارگردانی آگوستو جنینا محصول سال ۱۹۳۰ است. از بازیگران آن می‌توان به لوئیز بروکس و ژان برادین اشاره کرد. این فیلم به همراه عصر طلایی و زیر بام‌های پاریس از نخستین آثار سینمای ناطق در فرانسه به‌شمار می‌رود گرچه صدا ...

دوشیزه باران

صنم علی زاده چکامه چمن ماه مارال فرجاد انوشیروان ارجمند کاظم نجارزاده امیرحسین مدرس جمشید مشایخی خسرو شکیبایی زهره فکورصبور مدیا ذاکری فرید بهنام رامتین خداپناهی مهران رجبی شیوا خنیاگر

دوشیزه بی‌اهمیت

دوشیزهٔ بی‌اهمیت یک فیلم درام به کارگردانی آندری وایدا است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آنا موخا و استانیسواوا تسلینسکا اشاره کرد.

دوشیزه پاتر

دوشیزه پاتر فیلمی محصول سال ۲۰۰۶ انگلستان به کارگردانی کریس نونان است. در این فیلم بازیگرانی همچون رنی زلوگر، ایوان مک‌گرگور، امیلی واتسون، بیل پترسون و باربارا فلاین ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم به داستان زندگی نویسنده انگلیسی بیترکس پاتر می‌پردازد.

دوشیزه سرقت

دوشیزه سرقت یک فیلم در ژانر سرقت و کمدی به کارگردانی پیتر هویت است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کریستوفر واکن، مورگان فریمن، ویلیام اچ میسی، مارسیا گی هاردن، و برکین مایر اشاره کرد.

دوشیزه‌ای برای شاهزاده

دوشیزه‌ای برای شاهزاده یک فیلم کمدی ایتالیایی به کارگردانی پاسکواله فستا کامپانیله است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد.

دوقلو (فیلم ۱۹۸۴)

"دوقلو" فیلمی در ژانر کمدی رمانتیک به کارگردانی ایو روبر است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پیر ریچارد، آندریا فریول، ژان-پیر کاستالدی، و ایو روبر اشاره کرد.

دوقلوها (فیلم ۱۳۳۸)

سال ۱۳۱۳. مردی که پیشهٔ او سلمانی است از گرانی و وضع ناگوار خود در رنج است. او یازده فرزند دارد و همسرش که باردار است دوقلو می‌زاید. مرد که به نحوست عدد سیزده معتقد است یکی از دوقلوها را در اتومبیل زن و شوهری جوان می‌گذارد، غافل از این که فرزند س ...

دوقلوها (فیلم ۱۹۲۵)

"دوقلو" ‎) یک فیلم به کارگردانی اسکات پمبروک جو راک است که در سال ۱۹۲۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به استن لورل اشاره کرد.

دوقلوها (فیلم ۱۹۹۷)

با دوقلوها اشتباه نشود. دوقلوها به هندی: Judwaa فیلمی محصول سال ۱۹۹۷ و به کارگردانی دیوید داوان است. در این فیلم بازیگرانی همچون سلمان خان، کاریسما کاپور، رمبها، بیندو، قادرخان، شاکتی کاپور، انوپم کهیر، ساتیش شاه، موکش ریشی، ریما لاگو، تیکو تالسا ...

دوقلوها ۲

دوقلوها ۲ فیلمی محصول سال ۲۰۱۷ و به کارگردانی دیوید داوان است. در این فیلم بازیگرانی همچون وارون داوان، ژاکلین فرناندز، تاپسی پانو، انوپم کهیر، راجپال یاداو، پاوان مالهوترا، ویوان بهاتنا، ذاکر حسین، جانی لور ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم دنباله فی ...

دوقلوهای اسکلت

دوقلوهای اسکلت فیلمی محصول سال ۲۰۱۴ و به کارگردانی کریگ جانسون است. در این فیلم بازیگرانی همچون بیل هیدر، کریستن ویگ، لوک ویلسون، تای بورل، بوید هالبروک، جوانا گلیسون، ایدرین لنکس، پال کاسترو ایفای نقش کرده‌اند.

دوک بورگوندی

دوک بورگوندی یک فیلم در ژانر درام به کارگردانی پیتر استریکلند است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به سیسه بابد کنوسن اشاره کرد.

دولت کوچک (فیلم)

دولت کوچک یا پلیس عاشق فیلمی محصول سال ۱۹۹۶ و به کارگردانی ویرمال کومار است. در این فیلم بازیگرانی همچون گوویندا، شیلپا شتی، قادرخان، آریونا ایرانی، دیویا دوتا ایفای نقش کرده‌اند.

دولت‌های جنگ‌طلب

دولت‌های جنگ‌طلب یک فیلم به کارگردانی چن جین است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به سون هونگ‌لی، کیم هی سان، و کی‌ایچی ناکای اشاره کرد.

دولورس کلیبورن (فیلم)

دولورس کلیبورن فیلمی محصول سال ۱۹۹۵ و به کارگردانی تیلور هاکفورد است. در این فیلم بازیگرانی همچون کتی بیتس، جنیفر جیسن لی، دیوید استراترن، جودی پارفیت، جان سی ریلی، اریک بوگوسیان، کریستوفر پلامر، باب گانتون، وین رابسن ایفای نقش کرده‌اند.

دولیتل (فیلم)

دولیتل یا سفرهای دکتر دولیتل یک فیلم ماجراجویی فانتزی به کارگردانی استیون گیگان و با بازی رابرت داونی جونیور در نقش دکتر دولیتل است که در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ اکران شد. این فیلم بازراه‌اندازی مجدد فیلم دکتر دولیتل محصول سال ۱۹۶۷ است.در فیلم دولیتل از ص ...

دومین جشنواره فیلم ونیز

خلسه ساخته گوستاف ماخاتی Amok ساخته فدور اوزپ La signora di tutti ساخته مکس افولس زنده‌باد ویا! ساخته جک کانوی Le Grand Jeu ساخته ژاک فیدر مرد آران ساخته رابرت فلاهرتی ملکه کریستینا ساخته روبن مامولیان در یک شب اتفاق افتاد ساخته فرانک کاپرا The P ...

دون بوسکو (فیلم ۱۹۳۵)

"دون بوسکو" ‎) فیلمی در ژانر درام به کارگردانی گوفردو آلساندرینی است که در سال ۱۹۳۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جانپائولو روسمینو اشاره کرد.

دون بوسکو (فیلم ۱۹۸۸)

"دون بوسکو" یک فیلم به کارگردانی لئندرو کاستلانی ساخته سال ۱۹۸۸ است. از بازیگران آن می‌توان به بن گازارا، پتسی کنسیت و ریک باتالیا اشاره کرد.

دون پاسکوال (فیلم)

دون پاسکوال یک تله‌تئاتر استرالیایی به کارگردانی آلن برک است که در سال ۱۹۶۲ منتشر شد. این نمایش تلویزیونی بر پایهٔ دون پاسکوال ساخته شده‌است.

دون پاسکواله (فیلم ۱۹۴۰)

لورا سولاری مائوریتسیو دآنکورا فائوستو گوئرتسونی کلاودیو ارملی اورسته بیلانچیا آرماندو فالکونی فرانکو کوپ مارچلو جوردا نیکو پپه گرتا گوندا جوزپه پیه‌روتسی الیو استاینر استفانو سیبالدی پینا رنتسی

دون ژوان (فیلم ۱۹۷۹)

دون ژوان فیلمی به کارگردانی جوزف لوزی است که در سال ۱۹۷۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به روجرو ریموندی و ادا موزر اشاره کرد.

دوناتو و دختر

دوناتو و دختر یک فیلم درام جنایی آمریکایی محصول سال ۱۹۹۳ میلادی است. بازیگران اصلی این فیلم چارلز برانسون و دینا دلانی می‌باشند.

دوندگان (فیلم)

"دوندگان" فیلمی بریتانیایی به کارگردانی چارلز استوریج است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کیت هاردی اشاره کرد.

دونده (فیلم ۱۹۹۹)

دونده فیلمی آمریکایی در سبک جنایی و مهیج است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ران الدارد، کورتنی کاکس، جان گودمن، جو مانتگنا و بوکیم وودبین اشاره کرد.

دونده برهنه

دونده برهنه یک فیلم سینمایی جاسوسی بریتانیایی به کارگردانی سیدنی جی. فیوری و با بازی فرانک سیناترا، پیتر وان و ادوارد فاکس محصول سال ۱۹۶۷ است.

دونده زمین

دونده زمین فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی زهرا اجلالی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری محصول سال ۱۳۸۹ است. این فیلم پس از شش سال توقیف در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شد.

دونی: داستان ناگفته

دونی: داستان ناگفته فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی نیراج پاندی است. در این فیلم بازیگرانی همچون سوشانت سینگ راجپوت، دیشا پاتانی، کیارا ادوانی، انوپم کهیر، بومیکا چاولا ایفای نقش کرده‌اند.