ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 226

شمشیرزن دوره‌گرد (فیلم)

شمشیرزن دوره‌گرد فیلمی در ژانر اکشن است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تاکرو ساتو، ترویوکی کاگاوا، ایجی اوکودا، یو آئویی و یوسوکه اگوچی اشاره کرد.

شمشیرزن دوره‌گرد: افسانه پایان می‌یابد

"شمشیرزن دوره‌گرد: افسانه پایان می‌یابد" یک فیلم است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این فیلم سومین قسمت از سه گانه شمشیرزن دوره گرد است. دنباله این مجموعه فیلم در دو قسمت در آپریل ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

شمشیرزن دوره‌گرد: جهنم کیوتو

شمشیرزن دوره‌گرد: جهنم کیوتو فیلمی ژاپنی است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این فیلم دومین قسمت از سه‌گانه شمشیرزن دوره‌گرد است.

شمعون مجوسی (فیلم)

"شمعون مجوسی" ‎) فیلمی در ژانر درام، رمانتیک، و فانتزی به کارگردانی بن هاپکینز است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به استوارت توانسند اشاره کرد.

شنا (فیلم)

"شنا" ‎) فیلمی در ژانر است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به لورن آمبروز، جنیفر داندس، جوئل کارتر، آنتونی روئیویوار، و جاش پایس اشاره کرد.

شنا در زمستان

شنا در زمستان فیلمی به کارگردانی محمد کاسبی و نویسندگی حسین خدایاری ساختهٔ سال ۱۳۶۸ است. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: "علی مرتضایی نسب" از معلمین آموزش و پرورش جهت تدریس به یکی از مدارس محروم کشور منتقل می شود. او با مشاهده وضع مالی ...

شناسایی (فیلم)

محمود تبریزی هوشنگ بهشتی حسین قرجاوند علیرضا اعلامی پروانه معصومی خسرو شاه کرمی مهرماه منتظری رحمانی اکبر معتمدی فرهاد علی حیدری فرامرز حیدری مسعود رحمانی مسعود نبویان جمشید لایق عباس کمال شاهرخ اکبری علیرضا منتظری جمشید حیدری عباس قاجار بهروز بق ...

شناسایی یک زن

شناسایی یک زن فیلمی به کارگردانی میکل‌آنجلو آنتونیونی است که در سال ۱۹۸۲ منتشر شد. داستان فیلم دربارهٔ کارگردان ایتالیایی است که برای ساخت فیلم آینده خود در جستجوی بازیگر زن نقش اول فیلم است. این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن ۱۹۸۲ شرکت داشت ...

شنبه، یکشنبه و جمعه

شنبه، یکشنبه و جمعه یک فیلم کمدی چند قسمتی ایتالیایی به کارگردانی کاستلانو و پیپولو، پاسکواله فستا کامپانیله و سرجو مارتینو است که در سال ۱۹۷۹ منتشر شد.

شنگرفی (فیلم)

شنگرفی یا رنگ قرمز فیلمی محصول سال ۱۹۸۷ و به کارگردانی کی. راوی شانکار است. در این فیلم بازیگرانی همچون شاشی کاپور، جایا پرادا، جیتندرا، ریشی کاپور، گوویندا، نیلم کوتهاری، پریم چوپرا، شاکتی کاپور، قادرخان، آسرانی، گلشن گروور، آریونا ایرانی ایفای ...

شنگول و منگول (فیلم)

مهدی قبادی بهروز زهره‌وند محمد کدخدایی حسن دادشکر آرام آهنگر اسدالله یکتا امید آهنگر فریبا متخصص نورمحمد گودرزی سارا یوسفی نادر رجب‌پور سحر منجزی مانا صادقی حمید عبدالملکی شهرام لاسمی آرش میرحسینی رضا صادقی افسانه بایگان اسدالله منجزی محمد ذوالفق ...

شنل (فیلم ۱۳۹۵)

شَنِل فیلمی به کارگردانی حسین کندری، نویسندگی حمیدرضا بابابیگی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری محصول سال ۱۳۹۵ است. این فیلم در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده است.

شنل (فیلم ۱۹۲۶)

"شنل" فیلمی از گریگوری کوزینتسف و لئونید تراوبرگ محصول ۱۹۲۶ است که بر پایه داستان مشهور شنل اثر نیکلای گوگول ساخته شد. از بازیگران آن می‌توان به آندری کوستریچکین و سرگئی گراسیموف اشاره کرد.

شنل (فیلم ۱۹۵۲)

"شنل" فیلمی در ژانر فانتزی به کارگردانی آلبرتو لاتوادا است که در سال ۱۹۵۲ منتشر شد. آنتونلا لوالدی و نینو مارکتی از بازیگران این فیلم بوده‌اند.

شنل قرمزی (فیلم ۱۹۸۹)

"شنل قرمزی" فیلمی در ژانر فانتزی است که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ایزابلا روسلینی، کریگ تی. نلسن، و املیا شانکلی اشاره کرد.

شنل قرمزی (فیلم ۲۰۰۶)

شنل قرمزی فیلمی در ژانر موزیکال به کارگردانی راندال کلیسر است. از بازیگران آن می‌توان به دانیال روبوک، دبی مازار، هنری کویل، سونگ-هی لی و لینی کازان اشاره کرد.

شن‌های روان (فیلم ۲۰۰۳)

شن‌های روان فیلمی محصول سال ۲۰۰۳ و به کارگردانی جان مکنزی است. در این فیلم بازیگرانی همچون مایکل کیتون، مایکل کین، ژودیت گدرش، راده شربه‌جیا، متیو مارش، زاندر برکلی، کاتلین ویلهویت، الینا لوونسن، هرماینی نوریس، ویلیام بک، ژان-ایو برتلو، ژان-پیر ک ...

شن‌های سفید (فیلم)

شن‌های سفید فیلمی است محصول سال ۱۹۹۲ و به کارگردانی راجر دونالدسون است. در این فیلم بازیگرانی همچون ویلم دفو، مری الیزابت ماسترانتونیو، میکی رورک، ساموئل ال. جکسون، ام امت والش، جیمز ریبهورن، مورا تیرنی، ریچارد هریس، بت گرانت و میمی راجرز ایفای ن ...

شن‌های قرمز

"شن‌های قرمز" فیلمی در ژانر ترسناک است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شین وست، لئونارد رابرتس، تئو روسی، کلوم بلو، مرسدس میسون و جی کی سیمونس اشاره کرد.

شوآ (فیلم)

شوآ فیلمی در ژانر مستند به کارگردانی کلود لنزمن است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. شوآ در فرانسوی و عبری به معنای هولوکاست است و فیلم، به این موضوع پرداخته است.

شوالیه (فیلم)

"شوالیه" یک فیلم کمدی به کارگردانی اثینا ریچل سنگاری است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این فیلم به عنوان بهترین فیلم پنجاه و نهمین جشنواره فیلم لندن شناخته شد.

شوالیه جام‌ها

شوالیه جام‌ها فیلمی در ژانر درام به کارگردانی و نویسندگی ترنس مالیک است. نیکولاس گوندا و سارا گرین تهیه‌کنندگان این فیلم‌ها هستند. نخستین نمایش این فیلم در شصت و پنجمین دورهٔ جشنواره بین‌المللی فیلم برلین خواهد بود.

شوالیه رازآلود

شوالیه رازآلود فیلمی در ژانر فانتزی و صامت به کارگردانی ژرژ ملی‌یس است که در سال ۱۸۹۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ژرژ ملی‌یس اشاره کرد.

شوالیه سایه‌ها: میان یین و یانگ

شوالیه سایه‌ها: میان یین و یانگ یک فیلم در ژانر درام کمدی و فانتزی به کارگردانی یان جیا است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

شوالیه سیاه (فیلم ۲۰۰۱)

شوالیه سیاه فیلمی محصول سال ۲۰۰۱ به کارگردانی جیل جانجر است. در این فیلم بازیگرانی همچون مارتین لارنس، مارشا توماسون، تام ویلکینسون، کوین کانوی، وینسنت رگان، درل میچل، اریک جنسن و دیکران تولاین ایفای نقش کرده‌اند.

شوالیه قبل از کریسمس

شوالیه قبل از کریسمس یک فیلم در ژانر کمدی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران این فیلم می‌توان به ونسا هاجنز و امانوئل چریکی اشاره کرد.

شوالیه‌ها (فیلم)

شوالیه‌ها فیلمی در ژانر اکشن، علمی–تخیلی، و رزمی به کارگردانی آلبرت پایون است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کتی لانگ، کریس کریستوفرسون، گری دانیلس، لانس هنریکسن و وینسنت کلین اشاره کرد.

شوالیه‌های هالیوود

شوالیه‌های هالیوود فیلمی محصول سال ۱۹۸۰ و به کارگردانی فلوید موتراکس است. در این فیلم بازیگرانی همچون رابرت وول، تونی دنزا، فرن درشر، میشل فایفر، استوارت پنکین، دبرا فیوئر، گلن ویترو، گری گراهام و گایلارد سارتاین ایفای نقش کرده‌اند.

شوان‌زانگ (فیلم)

شوان‌زانگ فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی هوگو ژیانگ است. در این فیلم بازیگرانی همچون خوانگ شیائومینگ، کنت تونگ، پوربا رگیال ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم داستان زندگی شوان‌زانگ است.

شوپن (فیلم)

شوپن یک فیلم کمدی ایتالیایی به کارگردانی لوچانو اورودیزیو است که در سال ۱۹۸۲ منتشر شد. این فیلم در جشنواره فیلم ونیز نمایش داده شد و برندهٔ جایزهٔ شیر نقره‌ای "نخستین اثر برتر" شد. لوچانو اورودیزیو در جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین برندهٔ جای ...

شوت به افتخار

شوت به افتخار فیلمی محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی مایکل کورنته است. در این فیلم بازیگرانی همچون رابرت دووال، آلی مکویست، برایان کاکس، کریستی میچل، کول هاسر، مایکل کیتون، مارتین اوونز، اسکات جی. اندرسون، موراگ هود و اوون کویل ایفای نقش کرده‌اند.

شوتا لاپرادزه

شوتا لاپرادزه یک تهیه‌کننده فیلم اهل گرجستان بود که درطول فعالیت خود ازسال ۱۹۵۹ تا ۱۹۹۴، بیست فیلم را تهیه‌کنندگی کرد. ازسال ۱۹۵۹ تا ۱۹۹۱ وی به تهیه‌کنندگی مشغول بود و پس از آن ریاست اتحادیه‌های فیلم "Caucasus" و "Aisi" را به عهده گرفت و تا آخر ع ...

شوتایم

آمریکا که است؟ Who Is Amercia: سریال تلویزیونی طنز سیاسی است که توسط ساشا بارون کوهن ساخته شده‌است و در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ پخش شد. دکستر Dexter: دکستر یک سریال درام، جنایی است که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ پخش شد و موفقیت‌های زیادی در جشنواره‌های متعدد ...

شوخی (فیلم)

رضا فتحعلی پرویز پرستویی برای حل مشکل مالی خود مجبور به کارهای خلاف از جمله دزدی و حمل مواد مخدر می‌شود. در یکی از شب‌هایی که رضا برای حمل مواد مخدر به خارج از شهر می‌رود متوجه سقوط هواپیما شده و به نجات مسافران می‌پردازد. او که در حین نجات مسافر ...

شوخی نکن دلخور می‌شم

امین و افرادش، که در کار قاچاق مشروبات الکی هستند، رهبر یکی از گروه‌های رقیب را که مدیر کافهٔ مروارید است از پا درمی‌آورند. فرهاد و سیروس، که در کافهٔ مروارید کار می‌کنند، شاهد قتل هستند، آن دو از ترس امین و افرادش می‌گریزند و در هیئتی زنانه با ن ...

شور ذهن

شور ذهن یک فیلم درام روان‌شناسانه بلژیکی به کارگردانی آلن برلینه است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. این فیلم که ساختش در حدود ۱۲ میلیون دلار هزینه داشت، با خرده‌گیری‌های فراوانی از جانب منتقدان مواجه شد و در گیشه شکست سختی خورد، به‌طوری که تنها ۷۶۹٬۲۷۲ ...

شور زندگی (فیلم ۱۳۷۷)

شور زندگی فیلمی به کارگردانی فریال بهزاد و نویسندگی فرزانه شبانی محصول سال ۱۳۷۷ است. دراین فیلم نیاز با پدرش زندگی می‌کند و مادرش برای تحصیل به خارج از کشور رفته و پس از سالها مادرش به وطن برمیگردد.

شور زندگی (فیلم ۱۹۵۶)

شور زندگی فیلمی زندگینامه‌ای در مورد زندگی نقاش هلندی وینسنت ون گوگ به کارگردانی وینسنت مینلی با بازی کرک داگلاس است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام اثر ایروینگ استون ساخته و توسط نورمن کوروین اقتباس شده است.

شور و شورشور

شور و شورشور یک فیلم کمدی به کارگردانی هامو بیک-نازاریان است که در سال ۱۹۲۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به هامبارتسوم خاچانیان، آرام آمیربکیان، نینا مانوچاریان، و آوت آوتیسیان اشاره کرد.

شورای مصر

شورای مصر یک فیلم درام به کارگردانی ایمیدیو گرکو است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این فیلم در بخش مسابقهٔ جشنواره بین‌المللی فیلم مونترآل به نمایش درآمد و برندهٔ روبان نقره‌ای بابت بهترین طراحی صحنه شد.

شورش در بونتی (فیلم ۱۹۳۵)

شورش در بونتی فیلمی به کارگردانی فرانک لوید است که در سال ۱۹۳۵ منتشر شد. این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین فیلم در سال ۱۹۳۵ شده است.

شورش را درآوردی

شورش را درآوردی فیلمی محصول سال ۲۰۰۰ و به کارگردانی مانوج آگراوال است. در این فیلم بازیگرانی همچون گوویندا، رانی موکرجی، جانی لور، ساتیش کایشیک، پارش راوال، تینو آناند، طناز ایرانی، هیمانی شیوپوری ایفای نقش کرده‌اند.

شورش کین (فیلم)

The Caine Mutiny در وب‌گاه آل‌مووی The Caine Mutiny در پایگاه داده‌های فیلم تی‌سی‌ام The Caine Mutiny در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb Caine Mutiny در فهرستِ بنیاد فیلم آمریکا Fred MacMurrays Caine Mutiny Costume, Wisconsin Historical Society

شورش میمی استور

شورش میمی استور در فهرستِ بنیاد فیلم آمریکا شورش میمی استور در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb شورش میمی استور در پایگاه داده‌های فیلم تی‌سی‌ام شورش میمی استور در وب‌گاه آل‌مووی

شورش: داستان عشق

شورش: داستان عشق فیلمی است محصول سال ۲۰۰۱ و به کارگردانی آنیل شارما است. در این فیلم بازیگرانی همچون سانی دئول، آمیشا پاتل، آمریش پوری، لیلیت دوبی، سورش اوبروی، دالیپ تاهیل، مشتاق خان، دالی بیندرا ایفای نقش کرده‌اند.

شورشی

شورشی یک فیلم درام ایتالیایی است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پنه‌لوپه کروز، استفانو دیونیسی، مارکو لئوناردی، و لائورا بتی اشاره کرد.

شورشی (فیلم ۲۰۱۶)

شورشی فیلمی است محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی صبیر خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون تایگر شروف، شرادها کاپور، سونیل گروور، سودر بابو ایفای نقش کرده‌اند. دنباله این فیلم، فیلم شورشی ۲ و شورشی ۳ می‌باشد.

شورشی ۲

شورشی ۲ فیلمی است محصول سال ۲۰۱۸ و به کارگردانی احمد خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون تایگر شروف، دیشا پاتانی، مانوج باجپایی، راندیپ هودا، دیپاک دوبریال، پراتیک بابار، ژاکلین فرناندز ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم دنباله فیلم شورشی می‌باشد.

شورشی ۳

شورشی ۳ فیلمی است محصول سال ۲۰۲۰ و به کارگردانی احمد خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون تایگر شروف، ریتیش دشموک، شرادها کاپور، آنکیتا لوکانده، جایدیپ اهلاوات، جکی شروف، ساتیش کایشیک و دیشا پاتانی ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم دنباله فیلم شورشی و ...

شوریده (فیلم)

دختر جوانی به نام سریر دست به خودکشی می‌زند. دکتر مهیار مروی به مداوای او می‌پردازد و سعی می‌کند تا به علل این حادثه پی ببرد که درگیر حوادث ناخواسته‌ای می‌شود…