ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 229

قانون در دست من است

قانون در دست من است فیلمی محصول سال ۱۹۷۸ و به کارگردانی تی.ان. بالو است. در این فیلم بازیگرانی همچون کمال حسن، سریپریا و الیزابت ایفای نقش کرده‌اند.

قانون دریا (فیلم)

قانون دریا فیلمی در ژانر درام است که در سال ۱۹۳۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویلیام فارنوم، پریسیلا دین و رالف اینس اشاره کرد.

قانون عمومی (فیلم)

قانون عمومی فیلمی در ژانر رمانتیک است که در سال ۴۰۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جوئل مک‌کری، کنستانس بنت لو کودی اشاره کرد.

قانون کشتار

قانون کشتار فیلمی محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی الکس اسمیت و اندرو جی اسمیت است. در این فیلم بازیگرانی همچون رایان گاسلینگ، دیوید مورس، ایمی آدامز، کلیا دووال، کلی لینچ، ادی اسپیرز ایفای نقش کرده‌اند.

قانون کودکان

قانون کودکان یک فیلم در ژانر درام به کارگردانی ریچارد ایر است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اما تامپسون، استنلی توچی، و فیون وایتهد اشاره کرد.

قانون کور (فیلم)

قانون کور فیلمی محصول سال ۱۹۸۳ و به کارگردانی تاتیننی راما رائو است. در این فیلم بازیگرانی همچون راجینیکانت، هما مالینی، آمیتاب باچان، رینا روی، مادهوی، پران، پریم چوپرا، دنی دنزونگپا، آمریش پوری ایفای نقش کرده‌اند.

قانون و بی‌نظمی

دیوید هاچسون جرج کولوریس لایونل جفریس الیزابت سلرز جان وارویک مردیث ادواردز برندا بروس مایکل ترابشو هارولد گودوین بازیگر انگلستانی رونالد اسکوایر جرمی بورنام مری کریج رابرت مورلی جوان هیکسون مایکل ردگریو رجینالد بکویت

قانون و مقررات (فیلم)

قانون و مقررات فیلمی محصول سال ۱۹۹۳ و به کارگردانی پرادیپ مانی است. در این فیلم بازیگرانی همچون آکشی کومار، آشوینی بیهیو، سادش بری، تینو آناند، پارش راوال، آریونا ایرانی، آجیت واچانی و قادرخان ایفای نقش کرده‌اند.

قانون‌شکن (فیلم ۲۰۱۰)

قانون‌شکن فیلمی محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی کوین اسمیت است. در این فیلم بازیگرانی همچون بروس ویلیس، تریسی مورگان، کوین پولاک و شان ویلیام اسکات ایفای نقش کرده‌اند.

قانون‌شکنان و فرشتگان (فیلم)

قانون‌شکنان و فرشتگان فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی جی. تی موهر است. در این فیلم بازیگرانی همچون چاد مایکل موری، فرانچسکا ایستوود، تری پولو، فرانسیس فیشر، لوک ویلسون، مدیسن بیتی، بن برودر، استیون مایکل کوئیزادا و کیت لونکر ایفای نقش کرده‌اند.

قایق بندر را ترک می‌کند

قایق بندر را ترک می‌کند عنوان فیلمی است فرانسوی با ژانر مستند، صامت، سیاه و سفید و کوتاه به کارگردانی لوئیس لومیر. این فیلم محصول سال ۱۸۹۵ میلادی است.

قایق زندگی (فیلم)

قایق زندگی فیلمی محصول سال ۱۹۵۱ و به کارگردانی کی. ویمبو است. در این فیلم بازیگرانی همچون تیکسی سوکاماران نایر، سباستین کونجوکونجو، بی.اس. ساروجا، پانکاجاوالی ایفای نقش کرده‌اند.

قایق نجات

جنگ جهانی دوم. یک کشتی مسافربری با اژدر یک زیردریایی آلمانی غرق می‌شود، اما چند نفر از سرنشینانش خود را به یک قایق نجات می‌رسانند؛ در حالی که زیردریایی نیز بر اثر انفجار غرق می‌شود و یک آلمانی والتر اسلزک نیز به قایق می‌آید.

قایقرانان

عین الله حسن رضیانی و خواهرش خورشید آرزو غفاری قهوه خانه ای را در روستائی ساحلی اداره می کنند. زنی کولی به نام ریحانه پوری بنائی وارد روستا می شود و برای آنها کار می کند. احمد منوچهر وثوق و علی کامی کسروی برای صیادی به نام جبار غلامرضا سرکوب کار ...

قایقرانی با باد

قایقرانی با باد فیلمی محصول سال ۱۹۸۸ و به کارگردانی گونسالو سوارس است. در این فیلم بازیگرانی همچون هیو گرانت، لیزی مکلنرنی، والنتینه پلکا، الیزابت هارلی، خوزه لوئیس گومز و رونان ویبرت ایفای نقش کرده‌اند.

قایق‌های جهنمی

قایق‌های جهنمی فیلمی در ژانر جنگی به کارگردانی پل وندکوس است که در سال ۱۹۷۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جیمز فرنسیسکس و پیتر بارتون اشاره کرد.

قایق‌های ماهیگیری گریت یارموث از بندرگاه دور می‌شوند

"قایق‌های ماهیگیری گریت یارموث از بندرگاه دور می‌شوند" فیلمی در ژانر مستند، سیاه و سفید، کوتاه و صامت به کارگردانی بیرت ایکر است که در سال ۱۸۹۶ منتشر شد.

قایقی بر علفزار

قایقی بر علفزار فیلمی درام به کارگردانی ژرار براش محصول سال ۱۹۷۱ است. از بازیگران آن می‌توان به کلود جید، ژان-پیر کسل، جان مک‌انری، والنتینا کورتس، و پل پربوآ اشاره کرد.

قایقی که راک پخش می‌کرد

قایقی که راک پخش می‌کرد فیلمی محصول سال ۲۰۰۹ و به کارگردانی ریچارد کرتیس است. در این فیلم بازیگرانی همچون فیلیپ سیمور هافمن، بیل نای، ریس ایفانز، نیک فراست، کنت برانا، تام بروک، ریس داربی، کاترین پارکینسون، کریس اودوود، تام ویزدم، رالف برون، شنید ...

قایم‌موشک (فیلم ۱۹۷۲)

روی دوتریس در نقش Mr. Grimes گراهام استارک در نقش Milkman جانی شنون در نقش Wykes دیوید لاج در نقش Baker لیز فریزر در نقش Audrey Lawson ریچارد کولمن در نقش Police sergeant برنارد اسپیر در نقش Fruit Vendor پیتر نیوبی در نقش Keith آلن لیک در نقش Lor ...

قایم‌موشک (فیلم ۲۰۱۹)

قایم‌موشک فیلمی محصول سال ۲۰۱۹ و به کارگردانی لاکسمن اوتکار است. در این فیلم بازیگرانی همچون کارتیک آریان، کریتی سانون، آپارشاکتی کورانا و پانکاج تریپاتی ایفای نقش کرده‌اند.

قبضه (فیلم)

قبضه فیلمی محصول سال ۱۹۸۸ و به کارگردانی ماهش بات است. در این فیلم بازیگرانی همچون راج بابار، سانجی دات، آمریتا سینگ، پارش راوال، آلوک نات، دیمپل کاپادیا ایفای نقش کرده‌اند.

قبل از اینکه تا ۱۰ بشمارم

قبل از اینکه تا ۱۰ بشمارم فیلمی محصول سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی ویجی میلتون است. در این فیلم بازیگرانی همچون ویکرام، سامانتا روت پرابو، پاسوپاتی، راهول دو، آبیمانیو سینگ، سونیل تاپا، چارمی کائور ایفای نقش کرده‌اند.

قبل و بعد (فیلم)

قبل و بعد فیلمی محصول سال ۱۹۹۶ و به کارگردانی باربت شرودر است. در این فیلم بازیگرانی همچون مریل استریپ، لیام نیسون و ادوارد فرلانگ ایفای نقش کرده‌اند.

قبول شده (فیلم)

قبول شده فیلمی محصول سال ۲۰۱۱ و به کارگردانی ملانی لوران است. در این فیلم بازیگرانی همچون ماری دنارنائود، دونی منوشه، ملانی لوران، کلمانتین سلاریه، اودری لامی ایفای نقش کرده‌اند.

قبیله کریپندورف

شیوون فالون هوگان تام پوستون دیوید اوگدن استایرس ژولیو اسکار مچوسو لنس کینسی بروس جارچو سندی مارتین باربارا ویلیامز استیون روت میلا کونیس فرانسیس بای فیل لیدز گرگوری اسمیت لی‌لی تاملین الین استریچ ناتاشا لیون لورا کایوت ریچارد درایفس جنا الفمن سو ...

قتل (فیلم ۱۹۸۸)

قتل فیلمی محصول سال ۱۹۸۸ و به کارگردانی کیرتی کومار است. در این فیلم بازیگرانی همچون گوویندا، نیلم کوتهاری، انوپم کهیر، جانی لور، بابو آنتونی ایفای نقش کرده‌اند.

قتل (فیلم ۲۰۰۴)

قتل فیلمی محصول سال ۲۰۰۴ و به کارگردانی قادر کاشمیری است. در این فیلم بازیگرانی همچون آکشی کومار، ناوین نیشول، وارشا اوسگااونکار، ریما لاگو، لاکسیمیکانت برد، راجندرا گوپتا، جانی لور، راضا مراد ایفای نقش کرده‌اند.

قتل ۱۰۱ (فیلم ۱۹۹۱)

قتل ۱۰۱ فیلمی تلویزیونی محصول سال ۱۹۹۱ و به کارگردانی بیل کاندن است. در این فیلم بازیگرانی همچون پیرس برازنان، دی یونگ و آنتونی کورونه ایفای نقش کرده‌اند.

قتل ۳

قتل ۳ فیلمی محصول سال ۲۰۱۳ و به کارگردانی ویشش بات است. در این فیلم بازیگرانی همچون راندیپ هودا، ادیتی رائو حیدری، سارا لورن ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم دنباله فیلم‌های قتل و قتل ۲ است.

قتل آمریکایی: خانواده همسایه

قتل آمریکایی: خانواده همسایه یک فیلم مستند جنایت واقعی آمریکایی به کارگردانی جنی پاپولول است. این فیلم داستان قتل‌های خانوادگی واتس در سال ۲۰۱۸ است که در فردریک، کلرادو اتفاق افتاد. از تصاویر بایگانی شامل پست‌های شبکه‌های اجتماعی، ضبط‌های اجرای ق ...

قتل در ذهن

میچ وارد در نقش دادگستری جون سدر در نقش افسر برتر راب لابل به عنوان مدرس آرت مترانو به عنوان قاضی جیمی اسمیتس در نقش پیتر واکر نایجل هاثورن در نقش دکتر الیس گایلارد سارتاین در نقش چارلی اریک کادورا به عنوان دبیر شماره ۲، پاتریک جیسون اسکات لی در ...

قتل در صبح یکشنبه

قتل در صبح یکشنبه فیلمی در ژانر مستند از فیلم‌ساز فرانسوی، ژان-زاویه دو لیستاد است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. موضوع فیلم، پرونده برنتون باتلر، پرونده‌ای جنایی است که در آن، نوجوانی ۱۵ ساله، به اشتباه، به قتل متهم می‌شود. فیلم در هفتاد و چهارمین دور ...

قتل در قطار سریع‌السیر شرق (فیلم ۱۹۷۴)

قتل در قطار سریع‌السیر شرق فیلمی به کارگردانی سیدنی لومت است که در سال ۱۹۷۴ منتشر شد. داستان از کتاب قتل در قطار سریع‌السیر شرق از آگاتا کریستی و موضوع قتل یک شخص در قطاری سریع‌السیر است که پوآرو در آن حضور دارد و سعی در حل معمای قتل می‌کند.

قتل در قطار سریع‌السیر شرق (فیلم ۲۰۱۷)

قتل در قطار سریع‌السیر شرق فیلمی در ژانر درام و کارآگاهی به کارگردانی کنت برانا و نویسندگی مایکل گرین است که بر اساس رمانی به همین نام و به قلم آگاتا کریستی ساخته شده‌است و در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر شد. از بازیگران آن می ...

قتل در گورستان اتروسک

قتل در گورستان اتروسک که با نام کژدم با دو دُهم شناخته می‌شود، یک فیلم ترسناک ایتالیایی به کارگردانی سرجو مارتینو است که در سال ۱۹۸۲ منتشر شد.

قتل ریوما

ریوما آنساتسو ، قتل ریوما ، فیلمی است که در سال ۱۹۷۴ اکران شد. از بازیگران آن می‌توان به یوشیو هارادا، رنجی ایشیباشی، یوساکو ماتسودا، و کائوری موموئی اشاره کرد. در این فیلم یوشیو هارادا، نقش شخصیت تاریخی ساکاموتو ریوما را ایفا می‌کند.

قتل شبه‌عمد (فیلم ۱۹۲۲)

ریموند هاتون پولین گارون جیمز نیل چارلز وست توماس میگن ادیث چپمن جی. فارل مک‌دانلد ویلیام بوید جورج فاست گای الیور سیلویا اشتن دیل فولر رابرت بولدر جولیا فی چارلز استانتون اوگل لیاتریس جوی مابل وان برن لوئیس ویلسون

قتل شبه‌عمد (فیلم ۱۹۳۰)

"قتل شبه عمد" ‎) فیلمی در ژانر درام به کارگردانی جورج ابوت است که در سال ۱۹۳۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کلودت کولبرت و فردریک مارچ اشاره کرد.

قتل واجب

قتل واجب فیلمی به کارگردانی یژی اسکولیموفسکی محصول سال ۲۰۱۰ است. از بازیگران آن می‌توان به وینسنت گالو، امانوئل سنیه، استیگ فروده هنریکسن و دیوید پرایس اشاره کرد.

قتل همسر من

قتل همسر من فیلمی محصول سال ۲۰۰۵ و به کارگردانی جیجی فیلیپ است. در این فیلم بازیگرانی همچون آنیل کاپور، سوچیترا کریشنامورتی، بومان ایرانی، ناندانا سن، راجش تاندون ایفای نقش کرده‌اند.

قتل‌های خیابان مورگ (فیلم ۱۹۳۲)

"آدم‌کشی‌های کوچه بزرگ" ‎) فیلمی در ژانر جنایی و ترسناک به کارگردانی رابرت فلری است که در سال ۱۹۳۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به بلا لاگوسی، سیدنی فاکس، لیون امس، برت روچ، و ارلن فرنسیس اشاره کرد.

قتل‌های خیابان مورگ (فیلم ۱۹۷۱)

قتل‌های خیابان مورگ فیلمی در ژانر ترسناک است که در سال ۱۹۷۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جیسون روباردز، هربرت لام، آدولفو چلی، لیلی پالمر، و مایکل دان اشاره کرد.

قد دراز

داستان در سال ۱۹۴۵ در شهر لنینگراد شوروی اتفاق می‌افتد. جنگ جهانی دوم شهر را ویران کرده‌است، ساختمان‌ها تخریب شده و شهروندان از نظر جسمی و روحی در تنگنا قرار گرفته‌اند. در این میان، دو زن جوان در تلاش برای بازسازی زندگی خود در بین ویرانه‌ها، به ج ...

قدرت (فیلم ۲۰۰۲)

قدرت فیلمی است محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی کریشنا وامسی است. در این فیلم بازیگرانی همچون کاریسما کاپور، نانا پاتیکار، سانجای کاپور، شاهرخ خان، دیپیتی نوال، پراکاش راج، ویجای راز، تیکو تالسانیا، جاسپال بهاتی ایفای نقش کرده‌اند.

قدرت (فیلم ۲۰۱۱)

قدرت یا نیرو فیلمی محصول سال ۲۰۱۱ و به کارگردانی مهر رامش است. در این فیلم بازیگرانی همچون ان.تی راما رائو جونیور، ایلیانا دی‌کروز، جکی شروف، پوجا بدی، سنو سود، نثار، سایاجی شینده ایفای نقش کرده‌اند.

قدرت (فیلم ۲۰۱۴)

قدرت فیلمی محصول سال ۲۰۱۴ و به کارگردانی کی. مادش است. در این فیلم بازیگرانی همچون پونیت راجکومار، تریشا، کلی دروجی ایفای نقش کرده‌اند.

قدرت حقیقت

قدرت حقیقت فیلمی محصول سال ۱۹۸۹ و به کارگردانی تاتیننی راما رائو است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، گوویندا، آمریتا سینگ، سونام، انوپم کهیر، شاکتی کاپور ایفای نقش کرده‌اند.

قدرت شیطان

قدرت شیطان فیلمی در ژانر درام به کارگردانی کژیشتف زانوسی است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویتوریو گاسمن، ماری-کریستین بارو، رف ولونه، و هارک بوم اشاره کرد.

قدرت عشق (فیلم ۱۹۹۴)

قدرت عشق فیلمی محصول سال ۱۹۹۴ و به کارگردانی شیبو میترا است. در این فیلم بازیگرانی همچون کاریسما کاپور، گوویندا، قادرخان، قادرخان، نیتیش بادرواج ایفای نقش کرده‌اند.