ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 240

قهرمانان (فیلم ۲۰۰۸)

قهرمانان فیلمی محصول سال ۲۰۰۸ و به کارگردانی سمیر کارنیک است. در این فیلم بازیگرانی همچون میتون چاکرابورتی، سانی دیول، سلمان خان، بابی دیول، پریتی زینتا، سهیل خان، واتسال شتس، دینو مورئا، آمریتا ارورا، ریا سن، موهنیش باهل ایفای نقش کرده‌اند.

قهرمانان تلمارک

کرک داگلاس فایت بروک جرارد هاینتس جفری کین William Marlowe Robert Ayres George Murcell اریک پرتر موریس دنهام اولاً یاکوبسون دیوید دیویس کارل اشتپانک روی داترایس ریچارد هریس جان مولدر-براون آنتون دیفرینگ بری جونز آلن هاوارد رالف مایکل مایکل ردگریو ...

قهرمانان جهنم

قهرمانان جهنم فیلمی به کارگردانی ویلیام وایلر است که در سال ۱۹۳۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به چارلز بیکفورد و ریموند هاتون اشاره کرد.

قهرمانان من

"قهرمانان من" فیلمی فرانسوی در سبک کمدی و درام است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کلوویس کرنیاک، ژرار ژونیو، ژوزین بالاسکو و پیر ریچارد اشاره کرد.

قهرمانان نمی‌میرند

وقتي قهرماني جوان حاضر به همكاري با تبهكاران نمي شود، رئيس باند تبهكاران جواني را مأمور مي كند كه به قهرمان صدمه بزند، اما قهرمان و جوان با هم دوست مي شوند. مرد تبهكار با دسايسي آن ها را مقابل هم قرار مي دهد و با دخالت به موقع پليس، تبهكاران گرفت ...

قهرمانان یکشنبه

مارچلو ماسترویانی النا وارتزی کوستا گرکو فرانکو اینترلنگی جووانا اسکوتو ارنو کریسا ساندرو روفینی انریکو ویاریزیو پائولو استوپا رف ولونه فرانکا تامانتینی ماریزا مرلینی گولی‌یلمو بارنابو سزار فانتونی ویتوریو پوتزو گالئاتسو بنتی

قهرمان‌ها دهانشان بوی شیر نمی‌دهد

قهرمان‌ها دهانشان بوی شیر نمی‌دهد یک فیلم کمدی فرانسوی به کارگردانی "شارل نِمِس" است که در سال ۱۹۷۹ منتشر شد.

قیام (فیلم ۱۹۸۲)

قیام فیلمی محصول سال ۱۹۸۲ و به کارگردانی راماناند ساگر است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، هما مالینی، رینا روی، امجد خان، ساجیت کومار ایفای نقش کرده‌اند.

قیام مانگال پاندی (فیلم)

قیام مانگال پاندی فیلمی در ژانر زندگینامه‌ای است که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. این فیلم در سطح بین‌المللی با نام قیام: افسانه مانگال پاندی و در هند با نام قیام مانگال پاندی روانه سینما شد. مانگال پاندی یک سرباز هندی بود که به روشن‌کننده جرقه شورش‌های ...

قیامت عشق

"حسین آقا" بزاز قبل از مرگ به "آقا کمال" عزت‌الله انتظامی، مرد پارسا و پرهیزکار، وصیت می‌کند که سرپرستی دخترش "گُل‌رُخ" فرشته جنابی را بپذیرد. آقا کمال دختر را به خانه‌اش می‌برد و همسرش مهین شهابی معترض است که با وجود پسر جوانش "احمد" خسرو شجاع‌ز ...

قیامت: شهر تحت تهدید

قیامت: شهر تحت تهدید فیلمی محصول سال ۲۰۰۳ و به کارگردانی هری باوجا است. در این فیلم بازیگرانی همچون اجی دیوگن، سونیل شتی، سانجای کاپور، ارباز خان، ایشا کوپیکار، ریا سن، نیها دوپیا، آشیش چادهاری، چانکی پاندی ایفای نقش کرده‌اند.

قیمت (فیلم ۱۹۷۳)

قیمت فیلمی محصول سال ۱۹۷۳ و به کارگردانی راویکانت ناگایچ است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، ریکا، پریم چوپرا، راجندرا نات، آقا ایفای نقش کرده‌اند.

قیمت-آنها بازگشته‌اند

قیمت-آنها بازگشته‌اند فیلمی محصول سال ۱۹۹۸ و به کارگردانی سمر ملکان است. در این فیلم بازیگرانی همچون آکشی کومار، سیف علی خان، راوینا تاندون، سونالی بندره، انوپم کهیر، دالیپ تاهیل، شاکتی کاپور، موشومی چاترجی، راوی کیشان، جانی لور، موکش خانا ایفای ...

قیمتی بالای یاقوت

قیمتی بالای یاقوت یا بهایی بیشتر از یاقوت فیلمی محصول سال ۱۹۹۸ و به کارگردانی بوآز یاکین است. در این فیلم بازیگرانی همچون رنی زلوگر، کریستوفر اکلستون، آلن پاین، گلن فیتزجرالد، جولیانا مارگولیس، جان رندولف، پیتر جکوبسن، کیم هانتر، ادی فالکو و الن ...

کائوس

آشفتگی یا کائوس یک فیلم درام ایتالیایی به کارگردانی برادران تاویانی محصول سال ۱۹۸۴ است که بر پایهٔ داستان‌کوتاه‌های لوئیجی پیراندلو ساخته شد. از بازیگران آن می‌توان به مارگاریتا لوسانو، چیچو اینگراسیا، فرانکو فرانچی و رجینا بیانکی اشاره کرد.

کابالی

کابالی فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی پا. رانجیت است. در این فیلم بازیگرانی همچون راجینیکانت، وینستون چائو، رادیکا آپته ایفای نقش کرده‌اند.

کابوس (فیلم ۱۳۴۵)

سعید در زندان برای همبندهایش تعریف می‌کند که او متهم به قتلی است که همه را در خواب و کابوس دیده است: یک روز صبح از خواب بیدار شده و با دیدن علائمی تردید می‌کند که خوابش واقعیت داشته است.

کابوس (فیلم ۱۹۴۲)

"کابوس" ‎) فیلمی در ژانر مرموز است که در سال ۱۹۴۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به دیانا باریمور، برایان دانلوی، هنری دانیل، و ایان ولف اشاره کرد.

کابوس (فیلم ۱۹۵۶)

"کابوس" ‎) فیلمی در ژانر مهیج به کارگردانی ماکسول شین است که در سال ۱۹۵۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ادوارد جی. رابینسون و کوین مک‌کارتی اشاره کرد.

کابوس (فیلم ۱۹۶۴)

"کابوس" ‎) یک فیلم به کارگردانی فردی فرانسیس است که در سال ۱۹۶۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جرج ای کوپر اشاره کرد.

کابوس داروین

کابوس داروین یک فیلم مستند به کارگردانی هوبرت زاپه محصول اتریش، فرانسه و بلژیک در سال ۲۰۰۴ است. در کابوس داروین اثرات زیست‌محیطی و اجتماعی صنعت ماهیگیری در اطراف دریاچه ویکتوریا در تانزانیا مورد بررسی قرار گرفته‌است. اولین نمایش این فیلم مستند در ...

کابوس در خیابان الم ۴: استاد رؤیایی

کابوس در خیابان الم ۴: استاد رؤیایی یک فیلم در ژانر ترسناک و اسلشر به کارگردانی رنی هارلین است که در سال ۱۹۸۸ منتشر شد.

کابوس قبل از کریسمس (فیلم)

"کابوس قبل از کریسمس" ‎) یک فیلم است به نام پنجه‌های شنی یا کابوس قبل از کریسمس که یک کارتون متحرک تولیدی مشترک کمپانی لونی تیونز و برادران وارنرز در Warner Bros سال ۱۹۵۵ است که توسط فریتز فریلنگ کارگردانی شد و سیلوستر و توییتی در آن بازی کردند.

کابوم

کابوم یک فیلم در ژانر علمی تخیلی، معمایی، و کمدی به کارگردانی گرگ آراکی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. داستان، علمی تخیلی با مرکزیت ماجراهای جنسی گروهی از دانشجویان و کشف یک فرقهٔ عجیب است. این فیلم نخستین بار در جشنواره کن سال ۲۰۱۰ اکران شد.که در ...

کابوی نیمه‌شب

کابوی نیمه‌شب نام یک فیلم سینمایی محصول سال ۱۹۶۹ کشور آمریکا است. بازیگران این فیلم داستین هافمن، جان ویت، برندا واکارو، سیلویا مایلز و جان مک‌گیور هستند. کارگردان این فیلم جان شلزینجر است.

کابوی‌های لنین‌گراد به آمریکا می‌روند

کابوی‌های لنین‌گراد به آمریکا می‌روند یک فیلم جاده‌ای به کارگردانی آکی کوریسماکی است که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد. این فیلم به ماجراهای یک گروه موسیقی راک روسی می‌پردازد که به منظور مشهور شدن عازم آمریکا می‌شوند. پس از این انتشار فیلم، گروه موسیقی راک ...

کاپری-انقلاب

کاپری-انقلاب یک فیلم به کارگردانی ماریو مارتونه است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جنا تیام و دوناتلا فینوکیارو اشاره کرد.

کاپوت موندی

ایوا زانیکی آنجلا فینوکیارو پریمو رجانی جورجو تیراباسی مارکو جالینی پی‌یرو ناتولی فرانچسکا دالویا کلاودیو سانتاماریا مونیکا بلوچی آلساندرو هابر ریکی ممفیس آدریانو پاپالاردو آنتونلا استنی ماریا مونتی

کاپور و پسران

کاپور و پسران فیلمی است محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی شاکو باترا است. در این فیلم بازیگرانی همچون ریشی کاپور، راتنا پاتک، راجات کاپور، فؤاد افضل خان، سیدهارث مالهورترا، آلیا بات ایفای نقش کرده‌اند.

کاپون (فیلم)

کاپون فیلمی در ژانر گانگستری محصول ۱۹۷۵ آمریکا است. کارگردان این فیلم، استیو کارور است. این فیلم به زندگی آل کاپون از تبهکاران مشهور آمریکایی می‌پردازد.

کاپیتان بلاد (فیلم ۱۹۳۵)

این فیلم کاندیدای ۵ اسکار کاندیدای اسکار بهترین موسیقی-کاندیدای اسکار بهترین صدابرداری-کاندیدای اسکار بهترین فیلمنامه-کاندیدای اسکار بهترین کارگردانی-کاندیدای اسکار بهترین فیلم در سال ۱۹۳۶ شد.

کاپیتان خارق‌العاده (فیلم)

کاپیتان خارق‌العاده فیلمی در ژانر کمدی-درام به نویسندگی و کارگردانی مت راس است که در سال ۲۰۱۶ به روی پرده رفت. از بازیگران آن می‌توان به ویگو مورتنسن اشاره کرد. فیلم حالات و کیفیّات زندگی خانواده‌ای با عقاید خاصّ فکری و فلسفی را به تصویر می‌کشد ک ...

کاپیتان سرخ

کاپیتان سرخ فیلمی محصول سال ۲۰۱۹ و به کارگردانی ناودیپ سینگ است. در این فیلم بازیگرانی همچون سیف علی خان، ماناو ویجی، زویا حسین، سوناکشی سینها، دیپاک دوبریال، عامر بشیر، سیمونه سینگ ایفای نقش کرده‌اند.

کاپیتان سندباد

والت بارنس در نقش Rolf هلموت اشنایدر در نقش Bendar رولف وانکا در نقش The King گای ویلیامز در نقش سندباد جیمز دابسون در نقش Iffritch برنی همیلتون در نقش Quinius Abraham Sofaer در نقش Galgo موریس موساک در نقش Ahmed Lawrence Montaigne در نقش Jafar م ...

کاپیتان نیومن ام.دی.

کاپیتان نیومن ام.دی. فیلمی در ژانر جنگی، کمدی و درام به کارگردانی دیوید میلر است که در سال ۱۹۶۳ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی محصول سال ۱۹۶۱ ساخته شده‌است. ستارگان این فیلم گریگوری پک، تونی کرتیس، انجی دیکینسون، رابرت دووال، ادی آلبرت و بابی د ...

کاپیتان هوراشیو هورنبلوئر

کاپیتان هوراشیو هورنبلوئر یک فیلم جنگی ماجراجویی آمریکایی-انگلیسی به کارگردانی رائول والش و تهیه‌کنندگی گری میچل و با حضور بازیگرانی همچون گریگوری پک، ویرجینیا میو، رابرت بیتی و ترنس مورگان است.

کاترین جوان

کاترین جوان مینی سریال زندگینامه‌ای محصول کشور آمریکا و به کارگردانی مایکل اندرسون است که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد. این مجموعه بر اساس زندگی واقعی کاترین دوم روسیه ساخته شد.

کاترین و من

"کاترین و من" فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی آلبرتو سوردی است که در سال ۱۹۸۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آلبرتو سوردی، کاترین اسپاک، روسانو براتزی، و ادویژ فنش اشاره کرد.

کاتی و ستاره

فیلم سینمایی کاتی و ستاره که در ژانر کودک و نوجوان و با ساختار زنده - انیمیشن ساخته شده محصول شرکت سینمایی راش فیلم گیلان است. این فیلم به کارگردانی رضا مجلسی و تهیه کنندگی بیتا منصوری تماماً در استان گیلانو با همت سینماگران گیلانی ساخته شدهاست.

کاتین (فیلم)

"کاتین" فیلمی لهستانی به کارگردانی آندری وایدا است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این فیلم فاجعه‌ای که در سال ۱۹۴۰ چندین هزار نفر از افسران ارتش لهستان به دستور استالین و توسط ارتش سرخ شوروی در جنگل‌های کاتین کشته شدند و تا ۳ سال گور جمعی آنها یافت نشد ...

کاتیوشا (فیلم)

کاتیوشا فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی، نویسندگی مشترک علی عطشانی و مهدی علیمیرزایی و بر اساس طرحی از مهراب قاسم خانی محصول سال ۱۳۹۶ می‌باشد.

کاخ رویاها

کاخ رؤیاها فیلمی محصول سال ۱۹۷۵ و به کارگردانی دیوندرا گوئل است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، شارمیلا تاگور، لینا چانداوارکار، آشوک کومار، دون ورما، آچالا ساچدف ایفای نقش کرده‌اند.

کاخ فرشتگان

کاخ فرشتگان یک فیلم درام برزیلی-فرانسوی به کارگردانی والتر اوگو کوری است که در سال ۱۹۷۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ژنویو گراد، آلبرتو روشل و روسانا گسا اشاره کرد. این فیلم در جشنواره فیلم کن ۱۹۷۰ یکی از فیلم‌هایی بود که برای به‌دست آوردن ...

کاخ گرازر

کاخ گرازر فیلمی آمریکایی است که در سال ۱۹۷۲ منتشر شده. از بازیگران این فیلم می‌توان به آلبرت هندرسون، لوانا آندرس، جیمز آنتونیو، آلن آربس، تونی بازیل، دان کالفا، وودرو چمبلس و پابلو فرو اشاره کرد.

کار (فیلم ۱۹۷۸)

کار یا شغل فیلمی محصول سال ۱۹۷۸ و به کارگردانی هریشیکش موکرجی است. در این فیلم بازیگرانی همچون راجش خانا، راج کاپور، نادیرا، ای. کی. هانگال، دون ورما ایفای نقش کرده‌اند.

کار خون

کار خون ، فیلمی معمایی مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۰۲، به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نقش‌آفرینی کلینت ایستوود است. این فیلم به نویسندگی برایان هالگلند بر اساس رمانی به همین نام از مایکل کانلی ساخته شده است. کار خون توسط برادران وارنر در ۹ اوت ۲۰۰۲ اک ...

کار کثیف (فیلم ۱۹۳۳)

کار کثیف فیلمی در ژانر کمدی و زوج هنری به کارگردانی لوید فرنچ است که در سال ۱۹۳۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به استن لورل، اولیور هاردی، لوسین لیتلفیلد، و سام آدامز اشاره کرد.

کار کثیف (فیلم ۱۹۳۴)

بازیل سیدنی در نقش Hugh Stafford لیلیان باند در نقش Evie Wynne Percy Walsh در نقش Customer with umbrella Gordon James در نقش Toome سسیل پارکر در نقش Gordon Bray گوردن هارکر در نقش Nettle رابرتسون هر در نقش Clement Peck رالف لین در نقش Jimmy Milli ...

کار نیکو

کار نیکو یک فیلم فرانسوی درام به کارگردانی کلر دنی محصول سال ۱۹۹۹ است که بر پایهٔ رمان بیلی باد اثر هرمان ملویل ساخته شد. از بازیگران آن می‌توان به دونی لوان، میشل سوبور و نیکولا دوووشل اشاره کرد.

کار و بار: تجارت عشق

"کار و بار: تجارت عشق" فیلمی هندی به کارگردانی راکیش روشن است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آنیل کاپور، ریشی کاپور و جوهی چاولا اشاره کرد.