ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 244

گل‌های آبی (فیلم)

گل‌های آبی فیلمی محصول سال ۱۹۷۹ و به کارگردانی کریشنان-پانجو است. در این فیلم بازیگرانی همچون کمال حسن، سری دوی، ، میجر سوندراجان ایفای نقش کرده‌اند.

گل‌های پرپر

دن خوانی در کهنسالی نامه‌ای دریافت می‌کند مبنی بر این‌که پسری دارد. او که نمی‌تواند حدس بزند از کدام معشوقش بچه‌دار شده، شهر به شهر به دنبال آن‌ها می‌گردد.

گل‌های شانگهای

"گل‌های شانگهای" یک فیلم به کارگردانی هو شیائو-شین است که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آنی ای و تونی لیانگ اشاره کرد.

گل‌های کاغذی

رسول، کارگر چاپخانه، به توصیهٔ دوستش صادق در کلاس شبانه درس می‌خواند. شبی دفتر خاطرات دختری به نام عسل را می‌یابد که در آن نوشته‌است پدر و مادرش فوت کرده‌اند او با نامادری اش زندگی می‌کند و به دلیل لاابالی گری نامادری اش قصد خودکشی دارد. رسول دفت ...

گل‌های گیلان

عباس کسایی جینا حسن رضایی فرح کارمن ذاکری نسرین سهیلا علی چاووشی معتمدی عباس خاشابی آژنلا نادر سوسن رضا بیک ایمانوردی فرهاد منوچهر پوروجدان رضا صفایی پور منصور شهناز رحیم روشنیان علی آزاد مسعود مهین مسعودی

گل‌های وحشی

مارتینا گاسپاروویچ بزوشکووا آلنا میهولووا ویرا گالانیکووا استلا زازورکووا یانا اشواندووا کارل دوبری یرژی شمیتزر نینا دیویشکووا کارل رودن لیندا ریبووا زوزانا بیجوفسکا آنا گیسلرووا بولک پولیوکا

گمراه (فیلم ۱۹۹۳)

گمراه فیلمی محصول سال ۱۹۹۳ و به کارگردانی ماهش بهات است. در این فیلم بازیگرانی همچون سری دوی، سانجی دات، انوپم کهیر، راهول روی، ریما لاگو، باب کریستو، لاکسیمیکانت برد، کامینی کاشال ایفای نقش کرده‌اند.

گمراه و رهاشده

گمراه و رهاشده فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی پیترو جرمی است که در سال ۱۹۶۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به استفانیا ساندرلی، سارو اورزی، لاندو بوتزانکا، لئوپولدو تریئسته، آلدو پولیزی و اومبرتو اسپادارو اشاره کرد. سارو اورزی جایزه بهترین باز ...

گمشدگان (فیلم)

شش مرد به دنبال کار با لنج راهی کشور کویت می‌شوند. فردی عتیقه‌چی که صندقی با خود دارد، همسفر آن‌هاست و ناخدای لنج برای ربودن صندوق آن‌ها را در جزیره‌ای رها کرده و می‌گریزد. مسافران در تلاش برای ترک کردن جزیره با قلعه‌ای باستانی که جنازه‌هایی در ا ...

گم‌شدگان تاریکی

گروهای از نوجوانان باهم دزدکی قصد سفر چند روزه به روستایی دور افتاده‌ای را می‌کنند. اتوبوس مدرسه را دزدیده و راه می‌افتند؛ ولی در یک جاده متروکه اتوبوس خراب می‌شود. در آن حوالی به خانه‌ای برمی‌خورند که آن خانه سالهاست متروک مانده و قاتلی آدم‌خوار ...

گم‌شده (فیلم ۲۰۰۳)

گم‌شده نام فیلمی مهیج مدرن وسترن است به کارگردانی ران هاوارد که در سال ۲۰۰۳ بر پایهٔ رمانی از توماس ادیسون به نامِ سواریِ آخر ساخته شد.

گمشده (فیلم ۲۰۱۲)

دختری به نام "جیل پاریش" یک سال پیش توسط قاتل سریالی ربوده شده بود ولی بعد مدتی موفق شد فرار کند. اکنون که یک سال از ربوده شدن "جیل" می‌گذرد خواهر او "مالی" یک شب ناپدید می‌شود و "جیل" فکر می‌کند که کار آن قاتل سریالی است و برای اثبات این موضوع د ...

گمشده و شوریدگی

گمشده و شوریدگی فیلمی محصول سال ۲۰۰۱ و به کارگردانی لئا پول است. در این فیلم بازیگرانی همچون پایپر پرابو، جسیکا پره، میشا بارتون، جکی باروز، میمی کیزیک، گراهام گرین، امیلی ونکمپ، کارولین داویرناس، لوک کیربی ایفای نقش کرده‌اند.

گم‌گشته در تاریکی

گم‌گشته در تاریکی یک فیلم صامت درام ایتالیایی است که در سال ۱۹۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویرجینیا بالیستریری، دیلو لومباردی و نورینا ماچابلی اشاره کرد. گمان می‌رود این فیلم یکی از فیلم‌های آغازین جنبش نئورئالیسم ایتالیایی باشد، اما از ...

گمنام (فیلم ۱۹۶۵)

گمنام یک فیلم در ژانر دلهره‌آور به کارگردانی راجا نواته است که در سال ۱۹۶۵ منتشر شد. این فیلم براساس رمان سپس هیچ‌کدام باقی نماندند اثر آگاتا کریستی ساخته شده‌است.

گمنام (فیلم ۲۰۱۱)

Anonymous در باکس آفیس موجو Anonymous در آل‌مووی وبگاه رسمی Anonymous در راتن تومیتوز Anonymous در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb Anonymous trailer در یوتیوب April 29, 2010 Press Conference در یوتیوب Anonymous در متاکریتیک

گناه (فیلم ۱۹۹۳)

گناه فیلمی است محصول سال ۱۹۹۳ و به کارگردانی ماهش بات است. در این فیلم بازیگرانی همچون سانی دئول، دیمپل کاپادیا، راضا مراد، مشتاق خان ایفای نقش کرده‌اند.

گناه (فیلم ۲۰۰۲)

گناه فیلمی محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی آمل شتگه است. در این فیلم بازیگرانی همچون دینو مورئا، بیپاشا باسو، عرفان خان، یاشپال شارما ایفای نقش کرده‌اند.

گناه اصلی (فیلم ۱۹۹۲)

گناه اصلی یک فیلم سینمایی ژاپنی درام و رمانتیک به کارگردانی تاکاشی ایشی است که در سال ۱۹۹۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شینوبو اوتاکه اشاره کرد.

گناه اولگا برانت

"گناه اولگا برانت" یک فیلم صامت در سبک درام است که در سال ۱۹۱۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پالین بوش و لان چینی اشاره کرد. از این فیلم نسخه‌ای در دسترس نیست.

گناه در وجودت حبس شده و فقط من کلیدش را دارم

گناه در وجودت حبس شده و فقط من کلیدش را دارم با نام اصلیِ گناه تو، اتاقِ دربسته‌ای است و تنها من کلیدش را دارم یک فیلم جالو به کارگردانی سرجو مارتینو است که در سال ۱۹۷۲ منتشر شد. در فیلم‌نامهٔ این فیلم، عناصر زیادی از داستانِ گربه سیاه اثر ادگار ...

گناهان پدران (فیلم ۱۹۲۸)

جین آرتور در نقش Mary Spengler Douglas Haig در نقش Tom, as a child امیل یانینگز در نقش Wilhelm Spengler Speed Webb and His Orchestra در عنوان‌بندی نیامده زیسو پیتس در نقش Mother Spengler فرانک رایشر در نقش The Eye Specialist هری کوردینگ در نقش Th ...

گناهکار (فیلم ۱۹۵۱)

گناهکار یک فیلم در سبک درام و رمانتیک به کارگردانی ویلی فرست است که در سال ۱۹۵۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به هیلدگارد کنف اشاره کرد.

گناهکار (فیلم ۲۰۲۰)

گناهکار فیلمی است محصول سال ۲۰۲۰ و به کارگردانی روچی ناراین است. در این فیلم بازیگرانی همچون کیارا ادوانی، آکانشا رانجان کاپور، گور فاتح سینگ پیرزاده، طاهر صابر، دالیپ تاهیل و ساحیل محتا ایفای نقش کرده‌اند.

گناهکار بزرگ (فیلم ۱۹۴۹)

گناهکار بزرگ یک فیلم درام آمریکایی به کارگردانی روبرت زیودماک در سال ۱۹۴۹ است که بر اساس رمان قمارباز نوشته فیودور داستایفسکی ساخته شده‌است.

گناهکاران (فیلم)

"گناهکاران" یک فیلم کمدی به کارگردانی اولیور هاردی است که در سال ۱۹۱۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اولیور هاردی اشاره کرد.

گناهکاران الهه

گناهکاران الهه فیلمی محصول سال ۱۹۹۶ و به کارگردانی هارمش مالهوترا است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، جایا پرادا، جیتندرا، مادهوری دیکشیت، آمریش پوری ایفای نقش کرده‌اند.

گناهکاران خندان

Laughing Sinners در فهرستِ بنیاد فیلم آمریکا گناهکاران خندان در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb گناهکاران خندان در پایگاه داده‌های فیلم تی‌سی‌ام گناهکاران خندان در وب‌گاه آل‌مووی

گنبد نور

سلیم رحیمی ناصر فروغ علی شیرازی حسن ساجدی جمال صالحی بیژن پورغلام عباس حیدری حسین سهرابی سیدناصر هاشمی نصراله زارع تیموری حمید تاج دوستی محمود داوودی جمال طباطبایی

گنج (فیلم ۱۳۸۱)

سه جوان برای پیدا کردن زیر خاکی راهی بیابان می‌شوند. خرابی اتومبیل، آبی و آشنایی با پیرمردی به نام ارسلان راه جدیدی را پیش روی آنها می‌گشاید تا اینکه…

گنج (فیلم محمدعلی سجادی)

"شازده" برای یافتن میراث و عظمت بر باد رفتهٔ اجدادش به دنبال جوانی است تا او را در سفر مخاطره‌آمیزی که در پیش دارد یاری کند. رسول، پیشکار شازده، کفاش جوانی به نام اسماعیل را به شازده معرفی می‌کند. آن‌ها به راه می‌افتند و از مسیری دشوار به سوی قلع ...

گنجشک (فیلم ۱۹۹۳)

گنجشک فیلمی به کارگردانی فرانکو زفیرلی است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آنجلا بتیس، ونسا ردگریو، والنتینا کورتس، فرانک فینلی و جان کستل اشاره کرد.

گنجشک (فیلم ۲۰۰۸)

"گنجشک" ‎) یک فیلم به کارگردانی جانی تو است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به سیمون یام و کلی لین اشاره کرد.

گنجشک سرخ

گنجشک سرخ فیلمی در ژانر مهیج و جاسوسی به کارگردانی فرانسیس لارنس و نویسندگی جاستین هِیث است که بر پایه رمانی به همین نام اثر جیسون متئوس ساخته شده‌است. گنجشک سرخ در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۸ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر شد.

گنجشکک اشی‌مشی (فیلم)

حسن پورشیرازی، فاطمه گودرزی، شیوا ابراهیمی، کاوه احمدی، ارشیا صادقی و نگار نیکخواه آزاد/ یکتا ناصر، لیلا زارع و کیمیا حسینی/ سروش صحت، نگار عابدی، مسعود کرامتی، پوریا ایمانی و خشایار قهرمانی

گنجشک‌ها (فیلم ۱۹۲۶)

گنجشک‌ها فیلمی در ژانر درام به کارگردانی ارل براون است که در سال ۱۹۲۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مری پیکفورد اشاره کرد.

گنجینه سان جنارو

گنجینه سان جنارو با نام اصلی عملیات سان جنارو ، یک فیلم کمدی ایتالیایی به کارگردانی دینو ریسی است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد.

گنجینه‌ای به نام عشق پیدا کرد

گنجینه‌ای به نام عشق پیدا کرد یا گنجینه‌ای از عشق بدست آوردم فیلمی محصول سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی سورج بارجاتیا است. در این فیلم بازیگرانی همچون سلمان خان، سونام کاپور، نیل نیتین موکش، انوپم کهیر، سوارا بهاسکار، لاتا سابهاروال ایفای نقش کرده‌اند.

گنگ (فیلم ۲۰۰۰)

گنگ فیلمی محصول سال ۲۰۰۰ و به کارگردانی مظهر خان است. در این فیلم بازیگرانی همچون جکی شروف، نانا پاتیکار، کومار گارو، جاوید جعفری، جوهی چاولا ایفای نقش کرده‌اند.

گنگا در کشور شما

گنگا در کشور شما فیلمی محصول سال ۱۹۸۸ و به کارگردانی ویجی ردی است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، جایا پرادا، دیمپل کاپادیا، قادرخان، آسرانی، راج بابار، شاتورگان سینها، کیران کومار، نیروپا روی ایفای نقش کرده‌اند.

گنگا و جمنا

گنگا و جمنا فیلمی محصول سال ۱۹۶۱ و به کارگردانی نیتین بوس است. در این فیلم بازیگرانی همچون دیلیپ کومار، ویجینتی مالا، نصیر خان، آریونا ایرانی، نظیر حسین، لیلا چیتنیس و هلن ایفای نقش کرده‌اند.

گوآ (فیلم ۲۰۱۰)

گوآ فیلمی محصول سال ۲۰۱۰ و به کارگردانی ونکات پرابو است. در این فیلم بازیگرانی همچون جای، وایبهاو ردی، پرمگی آمارن، آرویند آکاش، سامپات راج، پیا باجپای، سنها ایفای نقش کرده‌اند.

گوآکاموله تازه

گوآکاموله تازه یک فیلم کوتاه پویانمایی به کارگردانی آدام پساپین است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این فیلم در هشتاد و پنجمین دوره جوایز اسکار برای جایزه بهترین فیلم کوتاه نامزد شد اما در نهایت از مرد کاغذی شکست خورد. گوآکاموله تازه با مدت زمان ۱ دقیقه ...

گوانتانامرا (فیلم)

گوانتانامرا فیلمی در ژانر کمدی-درام به کارگردانی توماس گوتییرز آلئا و خوان کارلوس تابیو است. از بازیگران آن می‌توان به خورخه پروگوریا اشاره کرد.

گوئمون (فیلم)

در کودکی ، کل خانواده ایشیکاوا گوئمون به دلایل سیاسی ترور شدند. مادرش دقایقی قبل گومون را فراری داد تا شاهد مرگش نباشد. گوئمون در حال فرار با سرپرستش ، توسط راهزنان مورد حمله قرار گرفت اما او توسط اودا نوبوناگا بزرگ نجات یافت. گوئمون به دنبال نوب ...

گوپالا گوپالا

گوپالا فیلمی محصول سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی کیشور کومار پارداسانی است. در این فیلم بازیگرانی همچون پاوان کالیان، داگوباتی ونکاتش، شریا سارن، میتون چاکرابورتی، اشیش ویدیارتی، مادو شالینی ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم بازسازی فیلم هندی اوه خدای من! است.

گوپی کیشان

گوپی کیشان فیلمی محصول سال ۱۹۹۴ و به کارگردانی موکش دوگال است. در این فیلم بازیگرانی همچون سونیل شتی، شلیپا شیرودکار، کاریسما کاپور، سورش اوبروی، آریونا ایرانی، مشتاق خان ایفای نقش کرده‌اند.

گوپی گاین و باگا باین

گوپی گاین و باگا باین فیلمی محصول سال ۱۹۶۹ و به کارگردانی ساتیاجیت رای است. در این فیلم بازیگرانی همچون تاپن چاترجی، رابی غوش، سانتوش دوتا، جوهر روی، چینموی روی ایفای نقش کرده‌اند.

گوپیچاند جاسوس

گوپیچاند جاسوس فیلمی محصول سال ۱۹۸۲ و به کارگردانی نارش کومار است. در این فیلم بازیگرانی همچون راج کاپور، زینت امان، سوجیت کومار، آی.اس. جوهر ایفای نقش کرده‌اند.

گوپینات (فیلم)

گوپینات فیلمی محصول سال ۱۹۴۸ و به کارگردانی مانش کائول است. در این فیلم بازیگرانی همچون راج کاپور، تریپتی میترا، لاتیکا ایفای نقش کرده‌اند.