ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 247

وایات ارپ (فیلم)

وایات اِرپ فیلمی محصول سال ۱۹۹۴ و به کارگردانی لارنس کاسدان است. در این فیلم بازیگرانی همچون کوین کاستنر، دنیس کواید، جین هکمن، جفری‌دیوید فاهی، مارک هارمون، مایکل مدسن، کاترین اوهارا، بیل پولمن، تام سایزمور، جوبت ویلیامز، مر وینینگام، دیوید اندر ...

وایکینگ (فیلم ۱۹۲۸)

"وایکینگ" ‎) فیلمی در ژانر رمانتیک است که در سال ۱۹۲۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پالین استارک، دانالد کریسپ، کلیر مکداول، و فرانسیس مک‌دانلد اشاره کرد.

وایلد من بلوز

وایلد من بلوز یک فیلم مستند در سبک موزیکال به کارگردانی باربارا کاپل است که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به لتی آرونسون، سون-یی پره‌وین و وودی آلن اشاره کرد. این فیلم دربارهٔ فعالیت‌های وودی آلن در زمینه موسیقی است که آنرا به عنوا ...

وتربی (فیلم)

"وتربی" ‎) یک فیلم درام به کارگردانی دیوید هار است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. این فیلم برنده خرس طلایی از جشنواره فیلم برلین شده است.

وجد، فقط تماشا

وجد، فقط تماشا فیلمی محصول سال ۲۰۰۱ و به کارگردانی کی. بالاچاندر است. در این فیلم بازیگرانی همچون رانگاناتان مدهوان، سیمران، راغوا لارنس، سنها، والی، ویوک، ساموتیراکانی و کوچین هانیفا ایفای نقش کرده‌اند.

وجدان: بیداری روح

وجدان: بیداری روح یک فیلم است که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شیلپا شتی و قادر خان اشاره کرد.

وجود (فیلم ۱۹۹۸)

وجود فیلمی محصول سال ۱۹۹۸ و به کارگردانی ان چاندرا است. در این فیلم بازیگرانی همچون نانا پاتیکار، مادهوری دیکشیت، موکول دو، رامیا کریشنان، جانی لور، پاریکشیت سهنی، شیواجی ساتام ایفای نقش کرده‌اند.

وجوه عشق

وجوه عشق یک فیلم صامت به کارگردانی کارمینه گالونه است که در سال ۱۹۲۴ منتشر شد. این فیلم بر اساس زندگی بازیگر فرانسوی آدرین لوکوورر ساخته شد.

وجه نقد (فیلم ۱۹۳۳)

وجه نقد فیلمی به کارگردانی زولتان کوردا است که در سال ۱۹۳۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ادموند گون، وندی باری و رابرت دونات اشاره کرد.

وجه نقد (فیلم ۲۰۰۷)

"وجه نقد" یا سارقین فیلمی هندی است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اجی دیوگن، سونیل شتی، زاید خان، زاید خان، ایشا دئول، دیا میرزا اشاره کرد.

وحشت (فیلم ۱۹۹۲)

وحشت فیلمی محصول سال ۱۹۹۲ و به کارگردانی آنیل شارما است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، نصیرالدین شاه، موکش خانا، آدیتای پانچولی، جاوید جعفری، سونو والیا، اکتا سوهینی، شیکا سواروپ، پالاوی جوشی، شامی کاپور، آمریش پوری، پریم چوپرا، گلشن گروور ...

وحشت در سال صفر!

وحشت در سال صفر! فیلمی علمی-تخیلی به کارگردانی ری میلند محصول سال ۱۹۶۲ است. از بازیگران آن می‌توان به ری میلند، جین هیگن، فرانکی آوالون، جوآن فریمن و ویلیس بوشی اشاره کرد.

وحشت در نیدل پارک

وحشت در نیدل پارک فیلمی به کارگردانی جری شاتزبرگ است که در سال ۱۹۷۱ منتشر شد. این اولین کار حرفه‌ای آل پاچینو در سینما بود.

وحشی (فیلم ۲۰۱۴)

وحشی فیلمی زندگی‌نامه‌ای و درام به کارگردانی ژان-مارک ولی و نویسندگی نیک هورنبی است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این فیلم بر اساس شرح‌حالی از شرل استرید به نام وحشی: از گمشده تا پیداشده در مسیر پاسفیک کرست ساخته شده است. در این فیلم ریس ویدرسپون، لور ...

وحشی (فیلم ۲۰۱۶)

وحشی فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی ناگراج مانجوله است. در این فیلم بازیگرانی همچون رینکو راجگورو، آکاش توسار ایفای نقش کرده‌اند.

وحشی جنگل

کودکی ناپدید می‌شود. این کودک در جنگل با حیوانات وحشی خو گرفته و با آن‌ها به سر می‌برد و موجودی با خصلت حیوانات وحشی می‌شود، به نحوی که وقتی او را در نوجوانی می‌یابند و سعی می‌کنند به شهر برگردانده و با تمدن آشنایش کنند با عکس‌العمل و مخالفت شدید ...

وحشی‌ها

وحشی‌ها فیلمی در ژانر جنایی و اکشن مهیج به کارگردانی الیور استون است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته دان وینسلو ساخته شده‌است. داستان فیلم درباره دو برادر است ‌که باید در مقابل عده‌ای تبهکار مقابله کنند. فیلم با ...

وحی (فیلم ۱۹۲۴)

"وحی" ‎) فیلمی در ژانر درام به کارگردانی جورج دی. بیکر است که در سال ۱۹۲۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویولا دانا، مونته بلو، لو کودی اشاره کرد.

وداع با اسلحه (فیلم ۱۹۳۲)

وداع با اسلحه فیلمی در ژانر رمانتیک، درام و جنگی به کارگردانی فرانک بورزیگی است که در سال ۱۹۳۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به هلن هیز، گری کوپر، آدولف منژو، ماری فیلیپس، دوریس لوید، پل پورکازی و هنری آرمتا اشاره کرد.

وداع با اسلحه (فیلم ۱۹۵۷)

آلبرتو سوردی فرانکو اینترلنگی کرت کاشنر باد اسپنسر مرسدس مک‌کمبریج ویتوریو دسیکا اسکار هومولکا لئوپولدو تریئسته الین استریچ جنیفر جونز راک هادسن تیبریو میتری ایوا کاتهاوس

وداع بناپارت

وداع بناپارت یک فیلم به کارگردانی یوسف شاهین است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پاتریس شرو، جمیل راتب، و میشل پیکولی اشاره کرد.

وداع ناممکن

وداع ناممکن یک فیلم درام به کارگردانی استانیسواف یندریکا است که در سال ۱۹۶۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ویه‌سواف گوواس، دانوتا شافلارسکا، الژبیه‌تا چیژفسکا، تادئوش فی‌یفسکی، و هانکا بیه‌لیتسکا اشاره کرد.

ورا دریک

ورا دریْک نام فیلم درامِ بریتانیایی است که در سال ۲۰۰۴ به کارگردانی مایک لی ساخته شد. این فیلم موفق شد جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز را از آنِ خود کند و در ۳ رشتهٔ بهترین کارگردانی، بهترین فیلم‌نامهٔ غیراقتباسی و بهترین بازیگر نقش اول زن نامز ...

وراثت (فیلم ۱۹۹۷)

وراثت فیلمی محصول سال ۱۹۹۷ و به کارگردانی پریادارشان است. در این فیلم بازیگرانی همچون آنیل کاپور، آمریش پوری، تابو، پوجا باترا، میلیند گوناجی، گوویند نمدوف ایفای نقش کرده‌اند.

ورای رنگین‌کمان

ورای رنگین‌کمان یک فیلم درام صامت به کارگردانی کریستی کابان است که در سال ۱۹۲۲ منتشر شد. این فیلم نخستین فیلمی است که کلارا بو در آن هنرنمایی کرده است. یک نسخهٔ ۱۶ میلی‌متری از این فیلم در بایگاهی دانشگاه یوسی‌ال‌ای نگهداری می‌شود.

ورای عشق

ورای عشق یک فیلم درام تاریخی به کارگردانی کارمینه گالونه است که در سال ۱۹۴۰ منتشر شد. این فیلم بر پایهٔ رمان کوتاه وانینا وانینی اثر استاندال ساخته شد.

ورزشکار (فیلم)

"ورزشکار" ‎) فیلمی در ژانر مستند است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به لانس آرمسترانگ، پائولا رادکلیف، و فرانک شورتر اشاره کرد.

ورزشکار اهل نیوآرک

ورزشکار اهل نیوآرک عنوان فیلمی است آمریکایی با ژانر صامت و کوتاه به کارگردانی ویلیام کندی دیکسون. این فیلم محصول سال ۱۸۹۱ میلادی است. زمان این فیلم ۱۲ ثانیه است.

ورشو ۴۴

ورشو ۴۴ فیلمی در ژانر درام و جنگی است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مکس ریملت، زوفیا ویخواچ، توماش شوخارت و یوزف پاووفسکی اشاره کرد.

ورطه (فیلم ۱۹۱۰)

ورطه یک فیلم صامت درام به کارگردانی اوربان گاد محصول سال ۱۹۱۰ سینمای دانمارک است. آستا نیلسن با ایفای نقشی طبیعی در این فیلم شهرت یافت و فیلم به‌خاطر بی‌پروایی اروتیک در نروژ و سوئد سانسور شد.

ورلدز اند

ورلدز اند یا پایان دنیا یک فیلم کمدی و علمی تخیلی ، محصول سال ۲۰۱۳ ، به کارگردانی ادگار رایت و نویسندگی سایمون پگ و ادگار رایت است. این فیلم سومین و آخرین قسمت از سه‌گانه سه طعم کورنتو است.

ورو دادا

ورو دادا فیلمی محصول سال ۱۹۹۰ و به کارگردانی کی. آر ردی است. در این فیلم بازیگرانی همچون درمندرا، آمریتا سینگ، آدیتای پانچولی، فرح، کولبوشان کارباندا ایفای نقش کرده‌اند.

ورود (فیلم ۱۹۹۶)

ورود فیلمی آمریکایی-مکزیکی در سبک علمی-تخیلی و مهیج به کارگردانی دیوید تویی است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به چارلی شین، لیندسی کروس، ریچارد شیف، ران سیلور و تری پولو اشاره کرد.

ورود آقایان ممنوع

ورود آقایان ممنوع فیلمی به کارگردانی رامبد جوان محصول سال ۱۳۸۹ می‌باشد که در سال ۱۳۹۰ اکران شد. این فیلم در تهران فیلمبرداری شده و توانست عنوان دومین فیلم پرفروش سال ۱۳۹۰ سینمای ایران را کسب کند.

ورود غیرقانونی (فیلم)

کلیپ ورود غیرقانونی در یوتیوب ورود غیرقانونی در پایگاه داده‌های فیلم تی‌سی‌ام ورود غیرقانونی در آل‌مووی ورود غیرقانونی در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها IMDb ورود غیرقانونی در فهرستِ بنیاد فیلم آمریکا

ورود قطار به ایستگاه

"ورود قطار به ایستگاه" یک فیلم صامت آذربایجانی به کارگردانی الکساندر میشون است که در سال ۱۸۹۸ منتشر شد.

ورود قطار به ایستگاه ونسن

ورود قطار به ایستگاه ونسن) فیلمی است واقعی و صامت از کارگردان فرانسوی ژرژ ملی یس که در سال ۱۸۹۶ ساخته شد. این فیلم توسط کمپانی فیلم ملی یس به نام استار فیلم منتشر شده و در کاتالوگ فیلم‌های این کمپانی در رده ۷ قرار دارد.

ورود ممنوع (فیلم)

ورود ممنوع فیلمی محصول سال ۲۰۰۵ و به کارگردانی آنیس بازمی است. در این فیلم بازیگرانی همچون آنیل کاپور، سلمان خان، فردین خان، بیپاشا باسو، لارا دوتا، ایشا دئول، سلینا جایتلی، سمیرا ردی، آنجان سیرواستاو ایفای نقش کرده‌اند.

ورودی (فیلم)

ورودی فیلمی در ژانر اکشن و هیجانی به کارگردانی اریک زاراگوزا است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از ستارگان مشهور فیلم می‌توان به اسکات ادکینز و میشل لهان اشاره کرد.

ورودی از آب گل‌آلود

ورودی از آب گل‌آلود ژاپنی: にごりえ Nigorie ‎ فیلمی در ژانر درام به کارگردانی تاداشی ایمای است که در سال ۱۹۵۳ اکران شد. از بازیگران آن می‌توان به چیکاگه آواشیما، هاروکو سوگیمورا، سیجی میاگوچی، و یوشیکو کوگا اشاره کرد.

ورونیکا (فیلم ۲۰۱۷)

ورونیکا یک فیلم روانشناسانهٔ مهیج اسپانیایی‌زبان ساختِ مکزیک با بازی اولگا سگورا و آرسلیا رامیرز است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

ورونیکا (فیلم)

ورونیکا یک فیلم ترسناک اسپانیایی به کارگردانی پاکو پلاسا است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کانسوئلو تروخیو، آنا تورنت، ساندرا اسکاسنا و لتیسیا دله‌را اشاره کرد.

وزن (فیلم)

Ahn Ji-hye Oh Seong-tae Kim Sung-min cameo Yoon Dong-hwan cameo Park Ji-a Zia - Dong-bae Lee Jun-hyeok - man in motorcycle helmet Ra Mi-ran Darcy Paquet - minister cameo چو جائه هیون - Mr. Jung / Han Hae-woon

وزن آب (فیلم)

وزن آب فیلمی محصول سال ۲۰۰۰ و به کارگردانی کاترین بیگلو است. در این فیلم بازیگرانی همچون الیزابت هارلی، کاترین مک‌کورمک، شان پن، سارا پلی، جاش لوکاس، کیران هایندز، اولریش تامسن، آندرس برتلسن، کاترین کارتلیج، وینسا شا، آدام کیوری ایفای نقش کرده‌اند.

وزیر (فیلم ۲۰۱۱)

وزیر فیلمی در ژانر درام است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به الیویه گورمه، میشل بلان، زابو بریتمن، لوران استوکر، و آرلی خوبر اشاره کرد.

وسایل نقلیه جاده

وسایل نقلیه جاده فیلمی محصول سال ۱۹۹۴ و به کارگردانی رابرت رودریگز است. در این فیلم بازیگرانی همچون دیوید آرکت، سلما هایک، جان هاکس، جیسون ویلس و ویلیام سدلر ایفای نقش کرده‌اند.

وسترن یونیون (فیلم)

راسل هیکس اسلیم سامرویل جرج چندلر جان کارادین بارتون مک‌لین راندولف اسکات دین جاگر فرانسیس فورد ویرجینیا گیلمور چیل ویلز چارلز میدلتون مینور واتسون رابرت یانگ

وسط خال

وسط خال یا چشم گاو فیلمی محصول سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی توشار هیراناندانی است. در این فیلم بازیگرانی همچون تاپسی پانو، بومی پدنکار، پراکاش جیها، وینیت کومار، سارا آرجون و شاد راندهاوا ایفای نقش کرده‌اند.

وسعت عشق

وسعت عشق یک فیلم سینمایی کمدی آمریکایی-انگلیسی آماده اکران به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی جیمی آدامز با بازی عالیه شوکت، ایزا گونزالس، شانل کرسول، نیک هلم، دالی ولز و تارا لی است

وسواس (فیلم ۲۰۱۶)

وسواس فیلمی محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی آبیشک کاپور است. در این فیلم بازیگرانی همچون کاترینا کایف، تابو، آدیتیا روی کاپور، ادیتی رائو حیدری، لارا دوتا، اجی دیوگن ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم نسخه‌ای بالیوودی از کتاب آرزوهای بزرگ اثر چارلز دیکنز ...